Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Prieš įsidiegiant Windows 10, įsitikink, kad turi naujausią ESET versiją - Sprendimai verslui

Prieš įsidiegiant Windows 10, įsitikink, kad turi naujausią ESET versiją
Giedrė
  • Paskelbta 2015-07-29
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Įsidiek naujausios versijos ESET namų ir verslo produktus nemokamai

 

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujančios saugumo sprendimų kūrėjos ESET® atstovai šiandien oficialiai pranešė, kad ESET namų ir verslo vartotojams skirti produktai Windows operacinei sistemai yra suderinami su ką tik išleista Microsoft 10 versija. Vis tik vartotojams, dar vis naudojantiems senesnės kartos ESET saugumo sprendimus, prieš įsidiegiant Windows 10, rekomenduojama juos naujovinti į naujesnę versiją.

 

Namų vartotojams skirti produktai ESET Smart Security ir ESET NOD32 Antivirus su Windows 10 operacine sistema yra suderinami su visomis ESET versijomis nuo 7.0. ESET specialistai rekomenduoja atnaujinti turimus žemesnės versijos sprendimus dar prieš įsidiegiant naujausios kartos Windows operacinę sistemą. „Visi ESET programinės įrangos naujinimai yra nemokami, todėl nereikia jaudintis dėl jokių papildomų išlaidų“, – teigia ESET vartotojams skirtų saugumo sprendimų atstovas Martin Semjan.

 

Verslo įmonėms, kurios nusprendė atnaujinti savo operacines sistemas į Windows 10, rekomenduojama ESET Endpoint Security ir ESET Endpoint Antivirus produktus atnaujinti į naujausios kartos versiją nuo 6.0. Taip pat bus palaikoma ESET verslo produktų versija nuo 5.0. Senesnės kartos produktai Windows 10 operacinės sistemos nepalaikys. ESET verslo endpoint saugumo sprendimų atstovas Martin Kralik pabrėžia, kad „po produktų migracijos į naujausias programos versijas visi turimi nustatymai ir licencijų duomenys veiks“, todėl nereikia baimintis dėl galimų trikdžių.

 

Tiek namų vartotojams, tiek verslo klientams ESET paruošė specialų pagalbos puslapį, kur galima rasti atsakymus apie ESET produktų suderinamumą su Windows 10 operacine sistema:

http://www.eset.com/lt/eset-produktu-suderinamumas-su-windows10/

Rašyti komentarą