Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Pirmaujanti privilegijuotos prieigos valdymo sprendimų gamintoja „Senhasegura“ žengia į Pabaltijo rinką

Pirmaujanti privilegijuotos prieigos valdymo sprendimų gamintoja „Senhasegura“ žengia į Pabaltijo rinką

„Senhasegura“, pirmaujanti privilegijuotos prieigos valdymo sprendimų įmonė, kurios centrinė būstinė veikia Brazilijoje, Kovo mėnesį paskelbė apie pradėtą bendradarbiavimą su „NOD Baltic“ – šio sprendimo atstovu, kuris užtikrins sklandų klientų aptarnavimą Lietuvos ir Latvijos rinkose. „NOD Baltic“ – vienas iš lyderiaujančių kibernetinio saugumo, duomenų analitikos ir prieigos valdymo sprendimų platintojų sustiprino turimą teikiamų paslaugų krepšelį, pradėdant glaudų bendradarbiavimą su „Senhasegura“.

„NOD Baltic“ direktorius Tomas Parnarauskas pastebi, kad šiomis dienomis susiklosčiusi situacija tiesiogiai atliepia į privilegijuotos prieigos valdymo sprendimo „Senhasegura“ aktualumą Lietuvos rinkoje: “Šiuo metu, kai duomenų nutekėjimo paviešinimo bumas tęsiasi ir toliau, dauguma vadovų pradėjo rūpintis organizacijos duomenų apsaugos prevencija. Paprastiems darbuotojams pakanka apriboti administratoriaus teises ir įdiegti duomenų nutekėjimo prevencijos (DLP) sprendimą, o ką daryti su sitemų administratoriais, programuotojais ar kitais IT paslaugų teikėjais – klausimas lieka atviras. Čia į pagalbą pasitelkiami „Senhasegura“ PAM sprendimai. Šį gamintoją iš kitų rinkoje esančių žaidėjų išskirčiau, dėl tokių pačių savybių kaip ir kitą mūsų ilgametį partnerį „ESET“ – paprastas diegimas ir efektyvumas. Tai pats sparčiausias sprendimas, vertinant jo palaikomų sesijų per procesorių kiekį. Trumpai tariant, tai itin racionalus pasirinkimas – aukšta kokybė už gerą kainą.” – komentavo „NOD Baltic“ direktorius.

„NOD Baltic“ direktorius Tomas Parnarauskas

NOD Baltic“ direktorius Tomas Parnarauskas

„Senhasegura“: džiaugiamės pradėdami bendradarbiauti su „NOD Baltic“

„Senhasegura“ generalinis direktorius Marcusas Scharra, neslėpė, kad bendradarbiavimas su „NOD Baltic“ leis užtikrinti dar geresnę klientų patirtį: „Esame pasaulinis privilegijuotos prieigos valdymo gamintojas, kurio misija – panaikinti piktnaudžiavimą prieigos teisėmis organizacijose ir sukurti skaitmeninį suverenitetą. Norėdami tai pasiekti, kovojame su duomenų vagystėmis, analizuojant žmogaus ir įrenginių atliktus veiksmus, bei tapatybę tokiems ištekliams, kaip tinklo įrenginiai, serveriai, duomenų bazės, „Industry 4.0“ ir „DevOps“ aplinkos. 2020 m. „Senhasegura“ buvo pripažinta „Challenger“ „Gartner Magic Quadrant“ (MQ) ataskaitoje ir yra viena iš dviejų kompanijų pasaulyje, kuri gavo „Gartner Peer Insights“ 2021 m. pripažinimą. „Senhasegura“ greitai plečiasi visame pasaulyje. Džiaugiamės pradėdami bendradarbiauti su „NOD Baltic“, siekiant užtikrinti patikimą apsaugą nuo duomenų vagysčių.“ – apibendrina generalinis direktorius.

„Senhasegura“ generalinis direktorius Marcusas Scharra

Privilegijuotos prieigos valdymo sprendimo aktualumas valstybinėms organizacijoms

„Baltimax“ vadovas Andrius Mickevičius, atsakingas už pardavimus Lietuvoje, akcentuoja privilegijuotos prieigos valdymo sprendimo aktualumą valstybinėms organizacijoms: „Senhasegura PAM sprendimai galėtų būti aktualūs bet kuriai organizacijai, kaupiančiai ir tvarkančiai asmens duomenis ar kitą jautrią bei konfidencialią informaciją. Kuo sudėtingesnė organizacijos naudojamų sistemų visuma – tuo labiau tikėtina, kad PAM sprendimai yra būtini siekiant suvaldyti rizikas dėl neteisėto informacijos pasiekimo ir netinkamo jos panaudojimo. Vis dažniau aprašomi duomenų nutekėjimo atvejai ypatingai turėtų priversti apie PAM sprendimus susimastyti valstybinio ar komercinio sektoriaus organizacijas, kaupiančias didelius fizinių asmenų duomenų kiekius. “ – priduria A. Mickevičius.

Baltimax“ vadovas Andrius Mickevičius


Apie Senhasegurą: https://senhasegura.lt/

„Senhasegura“ kuria privilegijuotus prieigos valdymo sprendimus, kurių būstinė yra Brazilijoje. Jo PAM sprendimą pripažino pagrindinės analitikų firmos, tokios kaip „Gartner“, „Forrester Research“ ir „KuppingerCole“. „Gartner“ pabrėžė „senhasegura“ kaip „Visionary“ 2018 m. „Magic Quadrant for PAM“ ir 2017 m. Pavadino „Cool Vendor“ už sugebėjimą integruoti PAM sprendimą su tinklo ir telekomunikacijų automatikos įrankiais. Daugiau informacijos galite rasti www.senhasegura.com

Apie „NOD Baltic“: www.nodbaltic.lt 

„NOD Baltic“ – ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda, sprendžianti kibernetinio saugumo, verslo efektyvinimo, prieigos valdymo sprendimų ir duomenų analitikos problemas.

Rašyti komentarą