Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Pažangūs duomenų analitikos sprendimai – nuo šiol ir Lietuvoje - Sprendimai verslui

Pažangūs duomenų analitikos sprendimai – nuo šiol ir Lietuvoje
Greta
  • Paskelbta 2017-04-03

Pažangių IT sprendimų platintoja „Baltimax“ paskelbė apie partnerystę su duomenų analitikos sprendimų kūrėja „Tableau Software“. Nuo šiol įmonės klientai ir partneriai turės galimybę efektyviau dirbti su duomenimis bei žymiai paprasčiau juos analizuoti.

„Tableau“ yra pasaulinė verslo analitikos sprendimų lyderė, kurios programiniais įrankiais naudojasi tokios įmonės, kaip „Netflix“, „Lufthansa“, „Jaguar Land Rover“. Pagrindinis „Tableau“ sprendimų privalumas yra tas, kad jie leidžia greitai analizuoti, vizualizuoti, dalintis ir, svarbiausia, geriau suprasti bet kokios apimties duomenis.

„Tinkami duomenų analitikos sprendimai padeda įmonėms lengviau daryti įžvalgas, kurių pagalba galima tobulinti savo produktus ar paslaugas, pamatuoti veiklos rodiklius. Džiaugiamės tapę „Tableau“ partneriu Baltijos šalyse, tai leis mums pasiūlyti pažangius duomenų analitikos sprendimus savo partneriams bei klientams“, – teigia „Baltimax“ vadovas Andrius Mickevičius.

Su duomenų analitikos sprendimais bus galima susipažinti balandžio 13 d. Vilniuje vysiančiame renginyje „The Tableau Experience – Vilnius“, kuriame „Tableau Software“ kvies pažvelgti į duomenų analitiką nauju kampu.

Daugiau informacijos apie renginį skelbiama čia.

Rašyti komentarą