Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Papildomi webinarai, skirti Jums!

Greta
  • Paskelbta 2014-09-09

cct-direct-fma-poster-940x400_ltDėmesio,

kviečiame į nemokamus papildomus webinarus Jūsų verslo efektyvumui.

Tikimės, kad rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus ir rasite Jūsų įmonei tinkamą sprendimą. Kviečiame registruotis jau dabar.

Linkėjimai,
NOD Baltic – kai reikia programos

Google Apps: naujos verslo galimybės virtualiame biure

header1

Data: rugsėjo 16 d., antradienis
Laikas: 10:00-11:00

Tikriausiai kiekvienam yra itin gerai pažįstamas jausmas, kai naudojant netinkamą elektroninio pašto tvarkymo programą, atsiranda įvairių problemų. Pavyzdžiui, sunku skubiai surasti itin svarbius dokumentus, nuolatos gaunate galybę nepageidaujamų laiškų, o elektroninė pašto dėžutė greitai užsipildo ar tiesiog stringa. Sutikite, tai sukelia daug nepatogumų.

Virtualus biuras „Google Apps Verslui” yra paprastas būdas dirbti efektyviau. Klientai renkasi „Google Apps Verslui” dėl galimybės dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, duomenų saugumo, intuityvios aplinkos, didelės talpos, patogaus kalendoriaus, ir svarbiausia, dėl mažesnių laiko bei pinigų sąnaudų įmonės IT infrastruktūroje.

Kviečiame Jus susipažinti su šia programa išsamiau mūsų nemokamame webinare „Google Apps: naujos verslo galimybės virtualiame biure”. Prezentaciją ves „NOD Baltic” produktų vadovas Deividas Švėgžda.

NORIU IŠGIRSTI!

 

Verslo valdymo sistema Odoo: paprastas būdas dirbti efektyviau

openerp-odoo

Data: rugsėjo 18 d., ketvirtadienis
Laikas: 10:00-11:00

 

Mes žinome kaip susikurti efektyvų verslą. Registruokitės į nemokamą webinarą ir sužinokite apie tai plačiau.

Verslo valdymo sistema „Odoo“ turi daugiau nei 3000 modulių, tokių kaip elektroninė parduotuvė, darbuotojų atranka, verslo analitika, buhalterinės apskaita ir kiti, kurie naudojami vienoje aplinkoje leidžia maksimaliai optimizuoti savo verslą.

Webinare išgirsite šios sistemos naujoves ir dar didesnes galimybes dirbti efektyviau. Prezentaciją ves „Oerp” pardavimo vadovas Mindaugas Stauskas.

NORIU IŠGIRSTI!

 

Rašyti komentarą