Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Oho, neperšaunama liemenė! - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2008-01-22

Prieš penkias dienas rašėme apie plintantį Valentinio dienos virusą, kurį ESET NOD32 atpažista kaip “Win32/Nuwar worm”. Nuo to laiko šis virusas buvo pakeistas net keletą kartų tam, kad kuo ilgiau nebūtų aptinkamas antivirusinių programų. Džiugu pastebėti, jog daugelį šių variantų, dėka ESET heruistinės analizės,  mes sugebėjome aptikti tą pačią akimirką (proaktyviai) kai tik jie pasirodė internete.

Nusikaltėlių grupuotė, sukūrusi “Nuwar” virusą, reguliariai keičia ne tik jo koda, bet ir savo taktiką kaip jį išplatinti. Beveik kasdien Jums būtų galima pranešti apie jų sugalvotas gudrybes. Tačiau, mano manymu, geriausia apsauga nuo šio viruso yra gudrus mąstymas. Jei iš nepažistamo žmogaus gavote nuorodą į vaizdo klipą kur teigiama, jog bus rodomi pukuoti triušiukai arba kraujas ir prievarta, tuomet Jums tikrai nevertėtų spausti ant tos nuorodos ir ten tikrai ne tas ko Jūs tikites. Jei nepažįstamas žmogus atsiunčia elektroninį atviruką, tai bet kokiu atveju ten nebus elektroninis atvirukas ir Jums nereikėtų jo peržiūrinėti. Jei svetimas žmogus teigia, jog laimėjote loterijoje kurioje net nedalyvavote- nereikėtų spausti ant nuorodos į laimėjimą. Jei kažkas, ko nepažįstate teigia, jog matė Jus šiame vaizdo klipe, tai tikrai netiesa ir nereikėtu siųstis įtartinos bylos. Kogero žinote savo aplinkos žmonių vardus, tačiau elektroninis laiškas iš kažkieno pasivadinusio “Jūsų kaimynas” tikrai nėra iš to žmogaus, kurio Jūs tikites.
Jei kas nors Jums duoda neperšaunamą liemenę tai tikrai nereikėtų išrikiuoti savo draugus su šautuvais ir liepti šaudyti į Jus.
Mes padarysime viską, kad proaktyviai apsaugoti Jūsų kompiuterį nuo naujausių “Nuwar” viruso modifikacijų, tačiau niekas kitas taip gerai neapsaugo, kaip sugebėjimas atskirti įtartinus/klaidinančius laiškus.

Rašyti komentarą