Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Norėtum laimėti antivirusinę programą? | Sprendimai verslui

Norėtum laimėti antivirusinę programą?
Sigita
  • Paskelbta 2012-05-29
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

ESET viešam testavimui pristatė naujos, jau šeštos kartos antivirusinių programų “ESET Smart Security 6″ ir “ESET NOD32 Antivirus 6″ BETA versijas. Naujos antivirusinės pakaustytos naujomis funkcijomis, viena įdomesnių – Anti-Theft, kuri užtikrina apsaugą tuo metu, kai tavo kompiuteris prapuola. Būtent ši naujovė paskatino surengti konkursą ESET V6 BETA testuotojams.

Kaip laimėti? Tereikia atsisiųsti nemokamą “ESET NOD32 Antivirus 6 BETA” ar “ESET Smart Security 6 BETA“, įsidiegti į kompiuterį ir aktyvuoti Anti-Theft funkciją. Viskas – jūs jau dalyvaujate konkurse. Kas savaitę išrenkama po 100 laimėtojų, kurie dovanų gauna ESET Smart Security 6 licenciją 1 metams. Mes jau dalyvaujame!

Trumpai apie naujos ESET V6 kartos funkcijas:

– „Anti-Theft“ (vėliau bus diegiama tik į „ESET Smart Security 6“) – nustato prarasto įrenginio vietą ir parodo jo kordinates belaidžių interneto tinklų dėka. Slapta stebėjimo kamera leidžia nustatyti įrenginiu neteisėtai besinaudojantį asmenį jam to nežinant. Visus duomenis vartotojai gali stebėti interneto svetainėje my.eset.com.

–    Asmeninė ugniesienė (tik „ESET Smart Security 6 BETA“) – užkerta neautorizuoto vartotojo prisijungimą prie kompiuterio ir prieigą prie asmeninių duomenų. Tai leidžia saugiai atlikti apmokėjimus, bankines operacijas, naudotis socialiniais tinklais.

–    Tėvų kontrolė (tik „ESET Smart Security 6 BETA“) – ši funkcija leidžia blokuoti tam tikro turinio interneto svetaines, atitinkmai priskirti nustatymus kiekvienam kompiuterio vartotojui.

–    Skanavimas laukimo būsenoje – nuodugniai nuskaito programas ir dokumentus, kai kompiuteris yra laukimo būsenoje (taip taupoma ir baterjos galia). Ši funkcija nustato potencialias grėsmes ir užkerta kelią galimai žalai.

–    Siunčiamų duomenų skanavimas – funkcija nuskaito duomenis pagal pasirinktą tipą (pvz. duomenų archyvus ar atnaujinimus) jų diegimo ar išsaugojimo metu.

 

Rašyti komentarą