Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„NOD klubo apdovanojimai“ pagerbė virtualiai saugias verslo įmones - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2011-09-27

Pažangius programinės įrangos sprendimus pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ šalies verslo įmones sukvietė į kasmetinius, jau trečią kartą organizuojamus „NOD klubo apdovanojimus“. Trijuose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje vykusių apdovanojimų metu pagerbtos 183 įmonės, skiriančios didžiausią dėmesį apsisaugojimui nuo kibernetinių atakų bei prisidedančios prie informacijos apsaugos skatinimo virtualioje erdvėje.

„Kasmetinių „NOD klubo apdovanojimų“ tikslas – suburti ir paskatinti įmones, kurios skiria didelį dėmesį informacijos nuo kibernetinių atakų apsaugai, tuo pačiu prisideda prie apsaugos lygio didinimo visos šalies mastu. Smagu, kad į klubo gretas kasmet galime įtraukti vis daugiau narių. Tikimės, jog jų darbas taps pavyzdžiu ir paskatinimu visoms įmonėms rūpintis duomenų apsauga virtualioje erdvėje“, – sakė „NOD Baltics“ vadovas Tomas Parnarauskas.

Anot T. Parnarausko, įmonės savo veiklą vis sparčiau perkelia į virtualią erdvę, todėl verslo bei su darbo procesais susijusios informacijos apsaugos klausimas tampa itin aktualus. „Jei dar prieš kelerius metus galvojome, jog pasauliniai įsilaužimų, duomenų vagysčių ir nutekinimo, darbo procesų sutrikdymo atvejai nepasieks mūsų mažytės šalies, šiandien turime pripažinti, jog susiduriame su tokiomis pačiomis grėsmėmis. Tiesa ta, jog vis labiau kelsimės į virtualią erdvę, o ne atvirkščiai, todėl ir nusikaltėliai vis dažniau laužiasi ne pro duris, o pro kompiuterius“, – sakė T. Parnarauskas.

„NOD klubo apdovanojimuose“ šiais metais buvo pagerbtos šalies įmonės, kurios nuo 2010 m. rugsėjo mėnesio per metų laikotarpį savo klientų kompiuterių ir serverių bei juose saugomų duomenų apsaugai naudojo, diegė ar kartu su paslaugų paketais siūlė daugiausiai ESET antivirusinės programos licencijų. Šiais metais „NOD klubas“ apdovanojo 183 įmones, kurios pagal įdiegtų licencijų skaičių skirstomos į šešis mažesnius – 50, 100, 150, 300, 500 ir 1000 bei daugiau licencijų – klubus bei apdovanojimų kategorijas. Iš jų šešiasdešimt dvi įmonės pelnė apdovanojimus 50, trisdešimt aštuonios – 100, keturiasdešimt keturios – 150, devyniolika – 300, dvylika – 500, aštuonios – 1000 ir daugiau licencijų kategorijoje. Šiais metais apdovanojimus pelnė tokios kompanijos, kaip „Acme kompiuterių komponentai“, „Alna Intelligence“, „ATEA“, „Inida“, „Blue Bridge“, „ELSIS IT“ bei daugelis kitų.

„NOD klubo apdovanojimai“ organizuojami nuo 2009 metų. Šiais metais jie buvo rengiami kartu su konferencija „NOD Baltic Partner Conference 2011“, pristatančia naujausius kibernetinės apsaugos iššūkius, tendencijas ir apsaugos būdus.

Rašyti komentarą