Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Nauji apsaugos sprendimai serveriams - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2012-06-26

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET, šiemet švenčianti savo technologijos 25 metų jubiliejų, pristatė naujausias serveriams skirtų produktų versijas: „IBM Lotus Domino“ serveriui skirtą „ESET Mail Security“, pakeitusią ankstenę 2.7 versiją (naujinimai sustabdyti šių metų gegužės pabaigoje) ir „Microsoft Windows Server Core“ skirtą „ESET File Security“.

Apsaugos sprendimas „ESET Mail Security“ suteikia mažai sistemos resursų naudojančią, bet itin galingą apsaugą el.pašto „IBM Lotus Domino“ serveriams, naujausia versija buvo gerokai patobulinta pasitelkiant unikalią euristinę naujų grėsmių nustatymo ThreatSense technologiją. Kartu su nuodugnia apsauga nuo el.paštu plintančių grėsmių, „ESET Mail Security for IBM Lotus Domino“ užtikrina pažangią apsaugą įmonės el.pašto serveriui. Išties el.pašto apsauga yra lemtinga patikimai ir netrukdomai verslo komunikacijai.

„ESET Mail Security for IBM Lotus Domino“ yra žinoma dėl lengvo veikimo, sprendimą galima valdyti su nuotolinio administravimo įrankiu „ESET Remote Administrator“, palaikoma „Lotus Domino Partitioned“. Vienas privalumų – automatiškai išskiria kritinius serverio failus nuo skenavimo.

Pagrindiniai pranašumai: „ESET Mail Security for IBM Lotus Domino“

Antivirusinė ir apsauga nuo šnipinėjimo – pašalina visų tipų grėsmes, įskaitant virusus, „rootkit“ tipo virusus, kirminus ir šnipinėjimo programas. Apsaugo el.pašto sąsajas SMTP ir NRPC protokolų lygiu, reguliariai  tikrina el.pašto duomenis, saugomus Domino serveryje. Apsaugos sprendimas integruoja visus įrankius visapusiškai serverio apsaugai, įskaitant vietinį skydą ir skenavimą pagal poreikį.

Apsauga nuo brukalo (Antispam) – Efektyviai skenuoja brukalus ir šnipinėjimo žinutes. Visi pagrindiniai apsaugos nustatymai gali būti konfigūruojami naudojant patogią vartotojo sąsają.

Log’ų įrašai & Statistika – Leidžia vartotojui sekti apsaugos būseną su detalia ir išsamia log’ų įrašų informacija bei statistika, įskaitant sustabdytų brukalų ir pilkojo sąrašo log’us.

ESET taip pat išleido naują programos „ESET File Security for Microsoft Windows Server Core“ versiją. Šis apsaugos sprendimas sujungia antivirusinę ir apsaugą nuo šnipinėjimo, skirtingų platformų apsaugą, centralizuotą valdymą, suderinamą su „ESET Remote Administrator“, taip pat įrankius, skirtus sistemos diagnozei ir atstatymui – „ESET SysInspector“ ir „ESET SysRescue“.

 

Rašyti komentarą