Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Nauja „Axence nVision 9.1“ versija jau prieinama atsisiuntimui - Sprendimai verslui

Nauja „Axence nVision 9.1“ versija jau prieinama atsisiuntimui
Greta
  • Paskelbta 2017-02-09

Profesionalios IT valdymo programinės įrangos kūrėja „Axence“ paskelbė, kad vartotojams jau prieinama atnaujinta sprendimo „nVsion“ versija – 9.1. Praėjusių metų spalį pristatyta 9 versija sulaukė 15 naujų funkcijų bei patobulinimų.

Programinė įranga „Axence nVision 9.1“ yra dar vienas naujovių rinkinys, sukurtas pagal įmonių bei institucijų  IT skyrių poreikius. Tarp naujų funkcijų įtrauktas gebėjimas aptikti ir vizualizuoti įrenginius, kurie dėl įvairių priežasčių (pav., dėl ugniasienės nustatymų) nepateikia „ping“ atsakymo – dabar galima nuskaityti visą tinklą su papildoma ARP-ping užklausa. Tarp kitų naujienų – automatinis „nVision“ serverio nustatymas pagal agentą ir konsolę.

Inventorizacijos modulis buvo papildytas MSI paketų valdymu, kas leidžia valdyti programinės įrangos diegimus bei išdiegimus. Paketai gali būti grupuojami ir nuotoliniu būdu įdiegiami ar išdiegiami visose arba pasirinktose darbo vietose.

„nVision“ agentas taip pat gali patvirtinti bet kokį vartotojų bandymą iš naujo įdiegti programą, kurią prieš tai buvo pašalinęs administratorius. Tokiu atveju įrankis automatiškai pašalins nepageidaujamą programą. Taip pat MSI paketų valdymas parodo konkrečių diegimo ir išdiegimo užduočių būseną.

Vartotojų modulis buvo papildytas galimybe nustatyti du papildomus įspėjimus, kurie praneš vartotojams, kai šie viršys duomenų perdavimo arba spausdinamų dokumentų limitą. Papildomai galima nustatyti, kuriomis dienomis turėtų būti stebimos darbo vietos.

Pagalbos modulis taip pat sulaukė patobulinimų. Nauja versija turi daugiau sąlygų periodiškai paleidžiamam automatizavimui, rodo aiškesnį vaizdą, ką turėtų padaryti pagalbos skyrius, taip pat atsirado naujas filtras įvykių žurnale (iniciatorius) ir užduočių paskirstymas, kai vartotojai yra atsijungę ar išvykę iš darbo.

Pilnas patobulinimų sąrašas skelbiamas čia.

Naujausią „Axence nVision“ versiją galima atsisiųsti iš „Axence“ puslapio. Arba spauskite šią diegimo failo nuorodą.

Rašyti komentarą