Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„Mobile World Congress 2018“: ESET atskleis naujausias mobiliesiems įrenginiams kylančias saugumo rizikas - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2018-02-12

Lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja ESET dalyvaus tradicinėje mobiliųjų technologijų ir naujovių parodoje „Mobile World Congress“ (MWC) Barselonoje, vasario 26 d. – kovo 1 d., kur pristatys naujausius daiktų interneto įrenginių saugumo sprendimus ir pasidalins įspūdingu tyrimu apie rizikas, kylančias išmanių namų ir įrenginių saugumui bei privatumui.

„Android“ skirtų kenksmingų programų, jų tarpe išpirkos reikalaujančių kenkėjų, daugėja kartu su kenkėjiškomis programėlėmis ir tikslinėmis atakomis. Kuo daugiau susijusių įrenginių atsiranda rinkoje, tuo didesnė rizika kyla namų vartotojams ir verslui, – teigia ESET technologijų vadovas Juraj Malcho. – „MWC“ yra puikia vieta pasidalinti savo įžvalgomis ir tyrimu apie privatumui kylančias grėsmes, kad galėtume geriau apsaugoti vartotojus tiek dabar, tiek ateityje“.

 

 

 

 

 

 

 

Programišius Jūsų svetainėje

Išmanūs namų prietaisai buvo viena didžiausių naujienų šių metų „CES“ parodoje, ir be abejonių patys naujausi ir pažangiausi įrenginiai bus pristatomi „MWC“. Vartotojai įsigyja vis daugiau namams skirtų, prie interneto prisijungiančių įrenginių. Tačiau be turimų privalumų šie įrenginiai turi savo tamsiąją pusę, nes vartotojai kaip niekada daug dalinasi jautriais, asmeniniais duomenimis ir kita kasdienio gyvenimo informacija.

Ar šis susirūpinimas dėl išmaniųjų įrenginių turi pagrindo? Norėdami tai išsiaiškinti ESET inžinieriai testavo, kaip išmanieji namų prietaisai komunikuoja su tinklais ir gamintojais. „MWC“ metu ESET savo stende (7H41) demonstruos Išmanių namų (Smart Home) konceptą, kur saugumo ekspertai vizualiai atskleis, kokias rizikas saugumui ir privatumui kelia išmanieji įrenginiai. ESET stende bus galima sutikti ESET saugumo evangelistą Tony Anscombe, pasiruošusį atsakyti į visus klausimus apie vartotojų saugumą išmaniųjų įrenginių eroje.

Nauji sprendimai naujoms technologijoms

Ar žinojote, kad 90 proc. „Android“ televizorių yra pažeidžiami įsilaužimų? Nepraleiskite ESET naujo saugumo sprendimo „Android“ televizoriams, kuris užtikrins pažangią apsaugos technologiją nuo kibernetinių nusikaltėlių, atakuojančių prie interneto prisijungusius televizorius.

Prisijunkite prie ESET susitikimo „Mobile Focus Global“ vasario 26 d. 19 val., žiniasklaidai skirtų „PEPCOM“ renginių cikle. Susitikimo metu ESET ekspertų komanda gyvai demonstruos, kaip naujas saugumo sprendimas apsaugo vartotojus nuo kibernetinių atakų. Daugiau info čia.

Išpirkos reikalaujantys kenkėjai kaip globali grėsmė

2017-ieji buvo išpirkos reikalaujančių kenkėjų metai – matėme, kokį chaosą gali sukelti tokie kenkėjai, kaip „WannaCry“ ir „(Not)Petya“. „MWC 2018“ metu bus galima susipažinti su ESET nauju tyrimu apie „Android“ skirtus išpirkos reikalaujančius virusus. Tyrimas atskleis, kaip per pastaruosius metus „Android“ išpirkos reikalaujantys kenkėjai išaugo į globalias grėsmes, atakuojančias telekomunikacijų, interneto ir valdomų paslaugų teikėjus ir kaip ESET sekasi kovoti su šia augančia grėsme.

Galimybė sutikti ekspertus

Šių metų „MWC“ žymi ESET 30 metų veiklos jubiliejų. Jau tris dešimtmečius ESET ekspertai yra susitelkę į vartotojų apsaugą nuo sudėtingų grėsmių. Šiemet ESET stende (7H41) bus galima sutikti ESET technologijų vadovą Juraj Malcho ir saugumo evangelistą Tony Anscombe, ESET saugumo specialistą Ondrej Kubovic ir globalių pardavimų vadovą Jeronimo Varela.

Daugiau apie ESET dalyvavimą „Mobile World Congress“ Barselonoje vasario 26 d. – kovo 1 d. rasite dedikuotojo svetainėje.

Rašyti komentarą