Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Vienas komentaras

Kvietimas į išskirtinį NOD Baltic webseminarų ciklą - Sprendimai verslui

Sigita
  • Paskelbta 2013-02-22
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Po sėkmingo webinarų ciklo mūsų partneriams, norėtume pakviesti  klientus sudalyvauti jiems skirtame webinarų cikle.

Registruokitės jau dabar!

 

  Nauja ESET 6 versija – pažangiausia  antivirusinė apsauga

Vasario 27 d. (trečiadienis) 9:30 – 10:30 val.

Registracija į webinarą

NOD Baltic pardavimų vadybininkas Andrius Mickevičius: Webinaro metu bus pasakojama apie interneto bei kitas kompiuteriams kylančias grėsmes. Pristatomos šeštos versijos ESET NOD32 Antivirus ir ESET Smart Security, bei ESET Mobile Security funkcijos ir nauda vartotojui. Webinaro metu bus vykdoma ESET Smart Security naujų funkcijų demonstracija: Anti-Theft apsauga vagystės atveju, tėvų kontrolė ir kt. Taip pat sužinosite, kuo Facebook vartotojams naudinga nemokama programėlė ESET Social Media Scanner.

 

Įmonės IT rizikų valdymas ir darbo vietų stebėjimas su Axence nVision

Kovo 5 d. (antradienis) 9:30 – 10:30 val.

Registracija į webinarą

NOD Baltic produktų vadovas Deividas Švėgžda: Webinaro metu bus pasakojama apie įmonėms iškylančias IT rizikas ir jų valdymą su vieningu sprendimu Axence nVision. Šis sprendimas siūlo aktyvų tinklo ir darbo vietų stebėjimą, techninės ir programinės įrangos inventorizaciją, apsaugą nuo duomenų nutekinimo bei nuotolinę techninę pagalbą vartotojams. Webinaro metu vyks Axence nVision demonstracija.

 

 

Praplėsk verslo galimybes su mobilia darbo vieta Google Apps

Kovo 6 d. (trečiadienis) 9:30 – 10:30 val.

Registracija į webinarą

NOD Baltic produktų vadovas Deividas Švėgžda: Webinaro metu sužinosite, kaip virtualaus biuro sprendimas Google Apps praplečia verslo mobilumą ir suteikia galimybes dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, kur yra interneto ryšys. Susipažinsite su moderniomis Google Apps pašto galimybėmis, dokumentų valdymu, kalendoriumi, Google grupėmis ir video konferencijų galimybėmis. Webinaro metu vyks sprendimo demonstracija realiu laiku.

 

SoftMaker Office – optimalus kainos ir kokybės santykis

Kovo 7 d. (ketvirtadienis) 9:30 – 10:30 val.

Registracija į webinarą

 

NOD Baltic produktų vadovas Deividas Švėgžda: Biuro programų paketų pasirinkimas kasdien auga. Vokiečių sukurtas SoftMaker Office turi viską, ko reikia biuro programų paketui: vartotojui patogią ir funkcionalią tekstų kūrimo programą TextMaker, galingą skaičiuoklę PlanMaker ir aukšto lygio prezentacijų programą SoftMaket Presentations. Verslui skirta SoftMaker Office Professional papildyta el.pašto programa eM Client Professional, kuri tinka visiems pašto serveriams, o integruota pokalbių programėlė leidžia bendrauti su kontaktais naudojančiais MSN, Google Chat ar Facebook Chat. Webinaro metu susipažinsite su SoftMaker Office programų (TextMaker, PlanMaker, SoftMaker Presentations) funkcionalumu ir pašto programos veikimu.

Komentarai

Rašyti komentarą