Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kodėl verta rinktis ISL Online suteikiant nuotolinę pagalbą? 6 svarbiausios priežastys

Kodėl verta rinktis ISL Online suteikiant nuotolinę pagalbą? 6 svarbiausios priežastys

Nuotolinio prisijungimo programinė įranga, leidžianti prisijungti prie kompiuterio nuotoliniu būdu ir valdyti jį per kitą įrenginį yra vienas iš pagrindinių įrankių suteikti nuotolinę pagalbą. O mes su Jumis dalinamės 6 priežastimis, kodėl rinktis ISL Online kaip pagrindinį nuotolinei pagalbai suteikti skirtą įrankį.

Išbandykite nemokamai


1. Tai yra daugiaplatformė programa veikianti ir mobiliajame telefone

Jauskitės laisvai naudodami visas pagrindines operacines sistemas ir saugiai suteikite nuotolinę pagalbą internetu. Per kelias sekundes pasieksite ir valdysite Windows, Mac ir Linux kompiuterius iš bet kurio turimo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio. Be to, ISL Online netgi leidžia suteikti nuotolinę pagalbą mobiliesiems įrenginiams.

Suderinamas su visomis pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, jis leidžia jums saugiai teikti puikią nuotolinę pagalbą internetu.

2. Fantastiška gamintojo techninė pagalba, 24/7

Norėdami padėti jums geriausiai atsakant į prieš ir po pardaviminius klausimus, ISL Online gamintojo būstinės komanda Premium klientams garantuoja dviejų valandų atsakymo laiką 24 × 7, 365 dienas per metus. O mes Jums suteiksime pagalbą lietuvių kalba, todėl neliks jokių neaiškumų.

ISL Online yra pagrįsta debesų kompiuterijos technologijomis, kurios veikia daugiau nei 50 duomenų centrų visame pasaulyje, užtikrinant 24/7/365 prieinamumą ir ne mažiau kaip 99,95% veikimo laiko. Nepaisant to, gamintojas kiekvienais metais pagerina paslaugų kokybę ir taip sugebėjo padidinti SLA (Service Level Agreement) įsipareigojimą iki 99,98% paslaugos prieinamumo laiko per pastaruosius penkerius metus.

3. Tai debesijos paslauga, kuri suteikia 99,95% veikimo laiko garantiją„ISL Online“ yra pagrįstas debesų kompiuterijos technologijomis, kurias talpina daugiau nei 50 duomenų centrų visame pasaulyje, užtikrinant prieinamumą 24/7/365 ir veikiant bent 99,95%.

4. ISL Online licencijų lankstumas: SaaS, serverio licencija ar privati debesijos paslauga.

Galite naudoti ISL Online kaip paslaugą veikiančią mūsų debesyje, serverio licenciją veikiančia jūsų serveryje, arba privatų debesį. Tai jūsų pasirinkimas.

Ko tikėtis?

• SaaS yra puikus lengvai naudojamų rezultatų derinys su 99,95% paslaugos veikimo laiku, optimaliu greičiu ir garantuotu našumu. 

• Savarankiško serverio licencija yra dar viena puiki galimybė, suteikianti visišką privatumą ir nepriklausomybę, kai visi jūsų duomenys laikomi uždaroje verslo aplinkoje. ISL Online yra įdiegtas jūsų pačių serveryje, per kurį vyksta visa komunikacija.

• Norėdami pridėti dar daugiau vietos ir patikimumo visiškai privačiai ir nepriklausomai savarankiškai valdomai sistemai, kviečiame kelis serverius prijungti prie įmonės interneto ryšio tinklo.

Galite naudotis „ISL Online“ kaip paslauga, priglobta mūsų debesyje, serverio licencija, priglobta jūsų pačių serveryje, arba privačia debesimi.

5. Paprastas licencijavimas

Priešingai nei daugumoje konkurencingų produktų, ISL Online kaina yra lygi aktyvių sesijų skaičiui. Visa kita yra neribota: įdiekite ISL Online programinę įrangą į tiek, kiek norite kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių, prisijunkite prie neriboto skaičiaus kompiuterių vienu metu, sukurkite naudotojų paskyras, kad organizuotumėte sesijas, ir prisijunkite prie klientų bet kurioje pasaulio vietoje.

Be to, viena licencija leidžia naudoti visus ISL Online produktus bet kokiuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

6. Jūsų duomenys yra saugūs ir apsaugoti

ISL Online labai rimtai žiūri į nuotolinio prisijungimo saugumą. Trumpai galime apžvelgti, kokia yra gamintojo nuotolinio prisijungimo saugumo politika: duomenų perdavimui apsaugoti naudojamos (SSL) saugumo technologijos; RSA 1024 bitų viešojo ir privataus raktų mainai naudojami derantis dėl simetriško AES 256 bitų end-to-end šifravimo. Vien 2014 m. trys nepriklausomi saugumo auditai ir grėsmių praleidumo testai parodė, kad ISL Online teikia patikimas paslaugas ir užtikriną labai aukštą saugumo lygį.

Vien 2014 m. Trys nepriklausomi saugumo auditai ir skvarbos testai atskleidė, kad „ISL Online“ yra paprastai patikima paslauga ir užtikrina labai aukštą saugumo lygį.

Ir jei dar kilo klausimų, čia galite pažiūrėti vaizdo įrašą, kuriame pasakojame kaip paprasta naudoti ISL Online. Arba išbandykite nemokamai ir įsitikinsite įrankio naudingumu.

Turite klausimų? Parašykite mums – info@baltimax.com

Rašyti komentarą