Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kodėl nepasirinkus "ESET Antivirus"? | Sprendimai verslui

Sigita
  • Paskelbta 2010-11-26
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Sparčiai didėjant svarbios verslo informacijos kiekiams, auga ir interneto nusikaltimų, vagysčių, sukčiavimo atvejų mastas. Kaip apsaugoti verslo informaciją – to šiandien klausia ne vienas įmonės vadovas ar naują verslą pradedantis žmogus.

„Siekiant apsaugoti brangiausią kiekvieno verslo turtą – jautrią informaciją ir vidinius bendrovių duomenis – svarbu pasirinkti programinius įrankius, leidžiančius vienu metu užtikrinti visų įmonės kompiuterių saugumą“ – sako ESET saugumo sprendimus Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas.

Apsisprendžiant dėl bendrovės saugumo politikos iš pradžių patariama atkreipti dėmesį į kiekvieno darbuotojo sklandų darbą kompiuteriu užtikrinančią apsaugą – antivirusinę programą. Pagrindiniai atrankos kriterijai yra šie: ar antivirusinė programa vykdo proaktyvią apsaugą ir kiek efektyviai ji naudoja kompiuterio resursus. Kaip rodo autoritetingiausios pasaulinės tyrimų laboratorijos „PassMark Software“ birželį atlikto tyrimo rezultatai, visapusišką apsaugą verslui suteikia „ESET Smart Security 4 Business edition“.

Pažangūs ESET saugumo sprendimai nelėtina kompiuterių, taigi ir nemažina įmonės produktyvumo, bei efektyviai saugo visą įmonės tinklą, nesvarbu, kiek kompiuterių naudojama – 5 ar 5 000. Naujausioms ESET versijoms nereikia didelių sistemos resursų, jos nereikalauja papildomų investicijų į techninę įrangą – atnaujinti įmonės kompiuterius ir serverius – taip suteikiama galimybė taupyti šiuo metu gyvybiškai svarbius finansinius išteklius. Kitaip nei kitos antivirusinės programos, ESET saugumo sprendimai remiasi pažangia euristine ThreatSense technologija, kuri greičiau atpažįsta naujas grėsmes ir laiku užkerta kelią joms nepasiekus vartotojo kompiuterio ar serverio.

Prie „ESET Busines Edition“ saugumo sprendimų nemokamai pridedamas centrinio valdymo įrankis „ESET Remote Administrator“ suteikia galimybę iš vieno kompiuterio patogiai valdyti visą įmonės tinklą – konfigūruoti, diegti ir stebėti pakeitimus daugybėje „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ darbo vietų ir serverių. Taip ne tik taupomas brangus darbuotojų laikas, bet ir garantuojamas sklandus įmonės darbas. Ne veltui „ESET Remote Administrator“ yra nepakeičiamas sistemų administratorių darbo įrankis dėl papildomo funkcionalumo, padedančio efektyviai administruoti visą įmonės IT ūkį net ir tuomet, kai kitiems įrankiams įsigyti yra smarkiai apkarpytas biudžetas.

Šiuo metu rinktis ESET ypač verta – keisdami mokamą legalią antivirusinę į „ESET Smart Security 4 Business Edition“ arba „ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition“, gaunate iki 50 proc. nuolaidą.

Rašyti komentarą