Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„Kaseya” ir ESET bendradarbiavimo rezultatas – itin gerai apsaugoti virtualūs tinklai - Sprendimai verslui

„Kaseya” ir ESET bendradarbiavimo rezultatas – itin gerai apsaugoti virtualūs tinklai
Sigita
  • Paskelbta 2014-10-09
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Saugumo sprendimo kūrėja ESET vieną iš savo produktų pritaikė pasaulyje plačiai naudojamų „Kaseya” sistemų valdymui. Virtualiajai nuotolinio valdymo sistemai „Kaseya Virtual System Administrator” pritaikytas papildinys, leidžiantis esamiems „Kaseya” klientams naudotis visais ESET saugumo sprendimų privalumais. Jau pažįstama „Kaseya” vartotojo sąsaja kartu su ESET užtikrina itin aukšto lygio apsaugą virtualiems tinklams.

Ignacio Sbampato, ESET pardavimų ir rinkodaros vadovas, sako, jog bendradarbiavimo rezultatas – didesnis IT produktyvumas. „ESET nuotolinio administratoriaus papildinys leidžia naudotis visais ESET privalumais klientų itin vertinamoje „Kaseya” nuotolio valdymo aplinkoje,” – sako jis. -„ESET aktyvių kenkėjiškų programų aptikimas užtikrina visapusį vartotojų saugumą”.

ESET papildinys „Kaseya” administratoriams leidžia pritaikyti saugumo konfigūracijas tinkluose, kartu įtraukiant ir esamus ESET vartotojus. Be to, jie galės atlikti virusų paiešką ir sistemų nuskaitymą, gauti naujausius duomenis apie grėsmes bei siųsti pranešimus apie saugumo pažeidimus tiesiai į „Kaseya” informacijos centrą.

Kadangi į šios paslaugos vykdymą įtraukti ir esami ESET klientai, jie taip pat gali naudotis „Kaseya” galimybėmis – be jokio papildomo mokesčio. Šie klientai turi būti įsigiję bet kurį „ESET Endpoint” produktą, skirtą tinklų apsaugai: „ESET Endpoint Antivirus”, „ESET Endpoint Security” ar „ESET NOD32 Antivirus Business Edition”. Nėra svarbu, ar jis skirtas Linux ar Mac OS X operacinei sistemai. Be to, „Kaseya” tinklų valdymo galimybes galima pritaikyti ir „ESET Windows Server” ar „Linux File Server” produktams.

„Kaseya virtualių sistemų administratoriai dabar turi geriau apsaugotus kompiuterius, įrenginius ir duomenis nei bet kada,” – sako Ben Lavalley, “Kaseya” produkcijos direktorius. – „ESET grėsmių aptikimo bei pašalinimo sprendimai yra tiesiog puikūs. Iš tiesų džiaugiamės, jog „Kaseya” platformų klientai gali taip lengvai ir paprastai naudotis ESET galimybėmis”.

Be pagrindinių virusų nuskaitymo ir ataskaitų pateikimo funkcijų, ESET papildinys leidžia vartotojams pritaikyti įrankių aplinką prie savo poreikių. Geriausiam informacijos perdavimui parūpintos lengvai skaitomos lentelės bei grafikai, taip pat galimybė kurti „Kaseya” perspėjimus, skirtus pranešti apie iš anksto nustatytą pageidaujamą būseną. ESET papildinio pagalba skirtingiems vartotojams sistemų valdytojai gali suteikti nevienodą priėjimą prie paslaugų – patvirtinti arba atmesti prisijungimą.

Rašyti komentarą