Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kas naujo „Safetica 7.3“ - Sprendimai verslui

Kas naujo „Safetica 7.3“
Greta
  • Paskelbta 2017-02-24

Duomenų praradimo prevencijos (DLP – Data Loss Prevention) sprendimų kūrėja „Safetica“ praėjusių metų pabaigoje atnaujino savo pagrindinį produktą. Apžvelkime, kokiomis naujomis funkcijomis pasižymi „Safetica 7.3“.

Galima drąsiai teigti, kad „Safetica 7.3“ sukurta siekiant sumažinti išlaidas ir diegimui skirtą laiką – buvo optimizuotos dažnai naudojamos užduotys ir serverio veikimas, taip pat pagerinta vartotojo patirtis.

Svarbiausios naujovės:

  • Visiškai nauji DLP endpoint’o pranešimai;
  • Pagerintas veikimas ir sumažintas atsarginių duomenų kopijų dydis „Safetica Server“;
  • Naujos konfigūracijos išankstiniai nustatymai – „Auditor“, „Supervisors“ ir DLP nustatymų lange;
  • Prie produktyvumo funkcijų įtrauktas ne darbo valandų palaikymas;
  • Sustiprinta el. laiškų duomenų apsauga (tik „MS Outlook“);
  • Naujas būdas atnaujinti senus „Safetica“ klientus (6.1 ir senesnėje versijoje);
  • Naujos „WebSafetica“ funkcijos ir dizainas.

 

Jei naudojate „Safetica“ apsaugoti savo jautrius duomenis, atnaujinę sprendimą į naują  7.3 versiją pastebėsite, kad pasikeitė galutiniams vartotojams rodomi DLP pranešimai. Jie tapo gerokai aiškesni vartotojams, taip pat naudoja mažiau sistemos resursų.

„Safetica 7.3“ optimizavo atsarginių duomenų kopijų dydį 80 proc. – šią naujovę turėtų teigiamai įvertinti įmonės, kurių tinkle dirba virš 100 klientų. Taip pat tapo spartesnis serverio darbas.

Išankstiniai nustatymai (presets) buvo pristatyti su 7.1 versija – nauja „Safetica“ versija turi daugiau šių nustatymų, kurie leidžia greičiau pradėti darbą su duomenų apsaugos sprendimu. Tarp šių nustatymų rasite konfigūracijas monitoringui, programų bei tinklo kontrolei, DLP.

Prie produktyvumo funkcijų įtrauktos ne darbo valandos, kad būtų galima išjungti stebėjimą ir programų bei tinklalapių blokavimą ne darbo valandomis ar atostogų metu. Šis funkcionalumas veikia tik „Supervisor“ ir nėra taikomas DLP taisyklėms – tad svarbūs duomenys yra saugomi be jokios pertraukos.

„Safetica“ visada užtikrindavo, kad apsaugoti failai nebūtų siunčiami el. paštu. Naujoji versija leidžia siųsti apsaugotą failą savo kolegai, esančiam tame pačiame tinkle, ir failas išlaikys visas jam taikomas apsaugos taisykles (pavyzdžiui, negalima spausdinti dokumento). Ši funkcija dabar veikia „MS Outlook“ pašte ir tik tuose kompiuteriuose, kurie turi įdiegtą „Safetica“ klientą.

Pasikeitė ir senų „Safetica“ klientų atnaujinimas įmonės tinkle – atnaujinus „Safetica Server“ į 7.3 versiją, senesni klientai (6.1 ar senesnės versijos) neatsisiųs naujų nustatymų iš serverio, kol neatnaujinsite pačių klientų. Tai apsaugo nuo suderinamumo problemų tiek serverį, tiek pačių klientus.

Naujų funkcijų bei išvaizdos sulaukė ir „WebSafetica“. Nuo šiol ji atsinaujins automatiškai, nepriklausomai nuo „Safetica Server“. Taip pat buvo peržiūrėtas statistikos ir vartotojų teisių valdymas, palaikomas kalbas papildė ispanų k.

Daugiau informacijos apie „Safetica 7.3“ rasite gamintojo puslapyje.

Rašyti komentarą