Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kaip lengvai migruoti į „Windows 10“ - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2016-04-04

Migracija į „Windows 10“ gali būti tikras galvos skausmas IT administratoriams ir kitiems IT ūkį prižiūrintiems darbuotojams – visų pirma, gali trūkti programėlių ir legalios programinės įrangos suderinamumo, galiausiai nerimą kelia darbuotojų mokymas ir produktyvumo išsaugojimas tuo pačiu metu, kai diegiami jiems reikalingi naujinimai.

Nors ir teigiama, kad naujoji operacinė sistema turės greičiausią vartotojų įsisavinimo reitingą, daugiau nei 73 proc. IT vadovų teigia, kad „Windows 10“ diegs 12-24 mėn. po OS išleidimo. Daugumos IT vadovų ir vartotojų nuomone, migracija į naują OS eikvoja laiką ir yra pernelyg sudėtinga. Vidutiniškai verslo migracijos projektams prireikia 18-23 mėn. Tuo tarpu daug įmonių atideda migraciją dėl kylančių saugumo, OS stabilumo ir pralaidumo, programinės įrangos suderinamumo klausimų.

Migraciją į „Windows 10“ palengvina tik planavimas ir tinkami sprendimai, palengvinantys migracijos procesą. Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „Druva“ pataria remtis 6 žingsnių programa, kuri užtikrina duomenų apsaugą migruojant į naują OS:
1. Apsaugokite duomenis nuo praradimo
2. Tausokite IT resursus
3. Mažinkite poveikį tinklui
4. Valdykite biudžetą ir planavimą
5. Mažinkite vartotojų prastovas
6. Naudokitės pažangių sprendimų privalumais

Detalesnius šių žingsnių paaiškinimus rasite „Druva“ parengtame dokumente „IT Guide: Windows 10 Migration Minus the Complexity“.

Rašyti komentarą