Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kaip išsirinkti nuotolinio darbalaukio programinę įrangą?

Kaip išsirinkti nuotolinio darbalaukio programinę įrangą?

Kaip renkatės kuriuos sprendimus naudosite patys, kuriuos rekomenduoti klientams? Ieškant internete, kurį nuotolinio darbalaukio programinės įrangos sprendimą pasirinkti – rasite daugybę sprendimų. Tačiau kuri iš jų jums tinka labiausiai? Štai keletas paprastų taisyklių, kurių reikėtų laikytis.

Rinkdamiesi įmonei skirtą nuotolinio darbalaukio programinę įrangą, turite nepamiršti, kad, jei taupysite, vėliau tai gali brangiai kainuoti. Todėl rinkitės programinę įrangą su geromis rekomendacijomis, aukštais saugumo standartais, puikia palaikymo komanda (pageidautina lietuvių kalba), patogiomis technologijomis ir integracijos galimybėmis.

Svarbiausia – saugumas!

Kai kalbama apie duomenų perdavimo apsaugą, tikrai neturėtumėte tikėtis nieko prastesnio nei AES 256 bitų šifravimo nuo galo iki galo. Primygtinai rekomenduojame rinktis nuotolinio darbalaukio programinę įrangą, kuri veikia su jūsų turima ugniasiene ir nereikalauja jokios papildomos konfigūracijos, kad nepakenktumėte savo pagrindiniams saugumo nustatymams. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų nuotolinio darbalaukio programinė įranga turi dviejų veiksnių autentifikavimą, prievadų filtravimą ir didelį funkcijų skaidrumą.

Nuotolinė programinė įranga turi būti patogi naudoti

Įsitikinkite, kad pasirinktą nuotolinės pagalbos sprendimą lengva naudoti. Geriausias būdas įsitikinti, kad ji patogi naudoti, užsiregistruoti nemokamam bandomajam variantui arba perskaityti kitų klientų atsiliepimus. ISL Online siūlo 15 dienų nemokamą bandomąją versiją. ISL Online įvertintas Capterra atsiliepimų platformoje, kaip itin patogus ir draugiškas vartotojui sprendimas.  

Nemokėkite už funkcijas, kurių jums nereikia

Prieš įsigydami bet kokią programinę įrangą, aiškiai įvardykite savo problemas ir poreikius ir gerai pagalvokite, kokių nuotolinio darbalaukio funkcijų jums ir jūsų įmonei iš tikrųjų reikia. Taip sumažinsite riziką papildomai mokėti už išplėstines funkcijas, kurių jums iš tikrųjų nereikia. Pateikiame nuotolinio darbalaukio funkcijų sąrašą, kurį galite naudoti kaip gidą.

Baltosios etiketės. Kas tai?

Baltoji etiketė (white labelling) teisėtai leidžia jums ant kito produkto patalpinti savo prekės ženklo pavadinimą, logotipą ir kitas dizaino savybes. Naudojantis šią galimybe padidinate savo įmonės matomumą ir, svarbiausia, naudojate profesionalų sprendimą savo vardu. Naudojant ISL Online į aplinką galite pridėti savo logotipą, tekstą ir spalvas. Naudodamiesi ISL Online šablonų sistema, galite greitai ir lengvai atlikti jums aktualius pakeitimus. Personalizuota nuotolinės pagalbos programėlė turi dar vieną privalumą – klientams ji atrodo pažįstama ir suteikia geresnę naudotojo patirtį bei didesnį pasitikėjimą.

 Pradėkite nuo programos išbandymo, o jei turėsite klausimų apie nuotolinio darbalaukio programinės įrangos funkcionalumus, rašykite mums – partners@baltimax.com

Rašyti komentarą