Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

KAIP APSAUGOTI VAIKUS NUO PEDOFILIJOS? | Sprendimai verslui

Sigita
  • Paskelbta 2009-11-18
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Dar iki prasidėjus visiems skandalams apie pedofilija, aukšto rango pareigūnus, NOD Baltic buvo išleidęs blogo temą apie tai, kokios priemonės butų veiksmingos apsaugoti Mūsų vaikus nuo iškrypėliu.

 

Buvo pateiktas pasiūlymas, tačiau ne daug kas sureagavo į tai (turbūt buvo dar neaktualu). Kaip siūlote elgtis dabar?

Visame pasaulyje vaikai tame psichinių ligonių aukomis ir kas svarbiausia, tėvai to nepastebi, arba pastebi per vėlai. Šiandien per žinias pranešė, jog Amerikoje spėjo sulaikyti 13metų berniuką, kuris iš namų pasiėmė atrodo medžioklinį šautuvą ir ėjo į mokyklą šaudyti mokytojus bei ruošėsi nusižudyti. Asmeniniame bloge buvo paskelbęs apie savo ketinimus ir tėvai perskaitę pranešė policijai. Niekas nenukentėjo.

Tėvai pranešė policijai…Gerai, kad jie skaito savo vaiko blogus..o Jei tėvai net nežino, kad Jų vaikas turi blogą..Kaip būtų pasibaigę tada..?

NOD Baltic reaguodama į situaciją Lietuvoje pristato Lietuvai programinę įrangą nuo blogos Interneto įtakos – Netnanny. Ši programa suteiks galimybę tėvams stebėti savo vaikus tiek esant darbe, tiek grįžus po darbo. Galima blokuoti seksualinį turinį turinčias svetaines, riboti interneto laiką, filtruoti nepageidaujamas svetaines, prisijungti darbe prie svetainės, kurios dėka galima realiu laiku stebėti ką tuo metu veikia vaikai prie interneto.

Tai nėra vaikų problema. Padėkite vaikams netapti iškrypėlių aukomis.

Marius

 

Rašyti komentarą