Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kaip apsaugoti savo organizaciją nuo saugumo pažeidimų ir duomenų nutekėjimo? - Sprendimai verslui

Kaip apsaugoti savo organizaciją nuo saugumo pažeidimų ir duomenų nutekėjimo?
Sigita
  • Paskelbta 2016-09-12
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Kviečiame į išskirtinį susitikimą su „Safetica“ atstovais rugsėjo 14 d. 18:30 val. „Rise Vilnius“.

Duomenų nutekėjimo rizika yra opi šių dienų problema, su kuria susiduria daugelis įmonių. Kaip ir kitose IT saugumo srityse, taip ir šioje, organizacijos susiduria su daugybe skirtingų iššūkių. Tai įmonės veiklos saugumas, saugumo politikos ar naudojamos technologijos. Tačiau kurios iš šių sričių yra svarbesnės už kitas? Ir kaip šiuos dalykus sprendžia skirtingus poreikius turinčios organizacijos?

Kviečiame į ESET Security Days 2016 renginį – susitikimą su Safetica atstovais tema „Kaip apsaugoti savo organizaciją nuo saugumo pažeidimų?“. ESET Lietuva komandos kvietimu į Lietuvą atvyksta duomenų nutekėjimo prevencijos lyderės Safetica atstovai, kurie pasiruošę pasidalinti savo turimomis žiniomis apie duomenų nutekėjimo (angl. Data leak prevention – DLP) problematiką ir būdus, kurie padės apsaugoti Jūsų įmonės duomenis.

Po seminaro vyks atvira diskusija, kurios metu galėsite užduoti Jūsų organizacijai rūpimus klausimus ar aptarti kitas su duomenų apsauga susijusias temas.

Renginys yra skirtas įmonių savininkams, vadovams, IT specialistams bei žmonėms, besidomintiems naujausiomis IT technologijoms.

Seminaro pranešėjai:

OTA ČERMAK
IT saugumo Ota srityje dirba jau 8-erius metus. Šiuo metu Safetica įmonėje užima tarpautinės verslo plėtros vadovo pareigas. Per savo karjerą partneriams ir klientams Ota Čermak padėjo išspręsti rimtas su duomenų nutekėjimu ir vidaus grėsmėmis susijusias problemas. Jo turininga patirtis leidžia pasiūlyti inovatyvius ir efektyvius sprendimus.

MATEJ ZACHAR
Šiuo metu Matej Zachar dirba saugumo projektų vadovu įmonėje Safetica Technologies s.r.o. Matej turi Kompiuterių saugumo specialybės magistro laipsnį, kurį įgijo Masaryk universitete (Brno, Čekija). Nuo to laiko jo pagrindinė veikla – darbas su tarptautiniais klientais jautrios informacijos saugumo klausimais.

Seminaras vyks anglų kalba. Įėjimas nemokamas.

Renginį moderuos „ESET Lietuva“ vadovas Tomas Parnarauskas.

Norint pakliūti į renginį BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
https://safetica-seminaras.eventbrite.com/

Dalyvių skaičius ribotas.

Rašyti komentarą