Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Kaip apsaugoti savo duomenis nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų? - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2017-06-26

Tyrimų agentūros „Osterman Research“ duomenimis, net 47 proc. įmonių patyrė išpirkos reikalaujančių kenkėjų atakas. Gegužę per pasaulį nusiritusi „WannaCry“ atakų banga greičiausiai šį rezultatą ženkliai padidino. Kaip apsaugoti savo duomenis nuo šių kenkėjų?

Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „Acronis“ tvirtina, kad įmonės negali sustabdyti išpirkos reikalaujančių kenkėjų. Vienintelė išeitis – saugotis nuo jų ir dar labiau saugoti savo duomenis, o tiksliau – daryti atsargines duomenų kopijas, kad patyrus bet kokią ataką galėtumėte atstatyti kritinius failus ir tęsti savo veiklą be didesnių nuostolių.

Kviečiame peržiūrėti „Acronis“ parengtą infografiką, kuris perteikia visą šio patarimo esmę.

 

Taip pat pateikiame atsakymus į verslui rūpimus klausimus. Susipažinkite su jais žemiau.

Ar „Acronis“ aktyvi apsauga veikia su bet kokiu failu?
Taip. Tačiau mes turime struktūrizuoti failus taip, kad būtų užtikrinta aktyvi duomenų apsauga pagal tris pagrindinius grėsmių vektorius. Kokie jie?

1. Išpirkos reikalaujantys kenkėjai atakuoja bet kokius failus.

Paprastu atveju pakaktų atstatyti failus naudojant anksčiau sukurtas atsargines duomenų kopijas. Su „Acronis” aktyvia apsauga tai dar lengviau: kelių užšifruotų failų naujausių versijų atstatymas atliekamas automatiškai (vartotojui patvirtinus), nes sprendimas veikia realiu laiku.

2. Išpirkos reikalaujantys kenkėjai atakuoja lokalų atsarginės kopijos failą

Šiuo atveju „Acronis” aktyvi apsauga aktyviai stebi bet kurį lokalų diską ir apsaugo atsargines kopijas nuo kenksmingų veiksmų.

3. Debesijos atsarginės kopijos yra paveikiamos kenkėjų

Failai, saugomi „Acronis” debesijos saugykloje, yra visiškai apsaugoti nuo tiesioginių kenksmingo kodo modifikacijų. Apsaugai naudojamas stiprus šifravimas, taip pat yra ribojama prieiga prie failų modifikavimo.

Rašyti komentarą