Ištrinti amžiams ar atstatyti? - Sprendimai verslui
- Greta
- Paskelbta 2010-07-28
Kiekvienas mūsų kompiuteryje turi duomenų, kurių nenorėtų dalintis su kitais. Parduodant ar labdarai dovanojant savo senąjį darbo kompiuterį, jo kietajame diske lieka informacija, kurią lengva atkurti – vien tik formatavimo, deja, neužtenka.
Kad būtumėte užtikrinti, jog kompiuteris iš jūsų biuro iškeliaus be jums svarbios informacijos, švarus kaip popieriaus lapas, naudokite „Blancco“ sprendimą. Ši kompanija specializuojasi duomenų trinime tiek iš diskų masyvų, tiek iš stacionarių kompiuterių ir serverių. Produktas „File Shredder“ atlieka tą pačią funkciją kaip popieriaus smulkintuvas – ištrina dokumentus neatstatomai. Jei norite ištrinti kokį nors dokumentą, nepakanka jo išmesti į „šiukšlių dėžę“, tam reikia naudoti programą „File Shredder“, kuri sunaikina jūsų norimus pavienius dokumentus.
Programos „Blancco PC“ ir „Server Edition“ skirti būtent kietųjų diskų valymui – valo visą kompiuterio diską, kad ir kokia informacija jame būtų. Kitas įrankis „Blancco Stealth“ patogus tuo, kad apsaugo kietojo disko informaciją slaptažodžiu, tad vagims nebelieka galimybės pasinaudoti jūsų informacija – jei kelis kartus suvedamas neteisingas slaptažodis, kietojo disko informacija sunaikinama.
Jei savo duomenis ištrynėte netyčia ar sugedo kompiuterio kietasis diskas, duomenis atstatyti galite į pagalbą pasitelkę „R-tools technology“ sprendimą. Deja, ištrynus viską su „Blancco“, duomenų atstatyti nebepavyks.
Kad apsaugotumėte save nuo informacijos netekimo, pasidarykite atsargines duomenų kopijas su „Druva“. Šis unikalus sprendimas ypač tinka įmonėse naudojamiems nešiojamiems kompiuteriams – nepriklausomai nuo to, kur jūs esate prisijungęs prie interneto, „Druva“, atsižvelgdama į interneto greitį, siunčia informacijos atnaujinimus į serverių talpyklą.
Pagrindinis programos „Druva“ privalumas yra tas, kad duomenys archyve nesidubliuoja, atnaujinimai saugomi kaip atskiri fragmentai, tad galima atstatyti vakarykštės dienos kopijas be pakeitimų. Programa duomenis atpažįsta ne pagal jų pavadinimą, o turinį. Pavyzdžiui, jei įmonėje dirba keliasdešimt žmonių ir visi savo kompiuteryje turi tą patį dokumentą, archyve saugoma ne 20, o tik viena atsarginė kopija. Taip taupomi serverių resursai, pagerėja duomenų siuntimo greitis. Kaip dažnai saugoti atsargines kopijas, galima nustatyti iki 15 min intervalo.
Related Posts
Pristatymo įrašas: Atsarginių duomenų kopijų svarba šiuolaikiniam verslui... 2013-05-17 | Greta
Trečdalis mobiliųjų įrenginių naudotojų nežino, kada be jų leidimo yra p... 2015-11-26 | Greta
-
27 rugpjūčio, 2010
Aš esu seniau dovanojęs savo kompiuterį savo pusbroliui ir taip pat tik formatavau diską. Aišku jis buvo nesuinteresuotas atkurti mano failų bet jeigu būtų tai manau rastu ten viską nuo banko sąskaitų iki nežinau ko. Dabar kai perskaičiau šitą straipsni tikrai būsiu atsargus.
Komentarai