Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Išskirtinis webseminarų ciklas: produktų naujienos, atsakymai į klausimus ir demonstracijos realiu laiku - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2015-04-01

Kviečiame į nemokamą webseminarų ciklą balandžio-gegužės mėnesį. Sužinokite daugiau apie inovatyvius būdus apsaugoti savo duomenis, virtualaus biuro debesyje privalumus, kaip suteikti efektyvią pagalbą nuotoliniu būdu bei ESET produktų naujienas.

Jūsų prašymu parengėme dar išsamesnes mūsų platinamų produktų prezentacijas. Tikimės, kad rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus ir rasite Jūsų įmonei tinkamą sprendimą. Kviečiame registruotis jau dabar!

Linkėjimai,
Baltimax – Visionary. Reliable. Safe

 

Balandžio 9 d., ketvirtadienis, 10.00 val. ESET naujos kartos produktai verslui: kaip padaryti 1daugiau? (45 min.)

„Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda: Po ilgus mėnesius trukusių išsamių diskusijų su verslo atstovais visame pasaulyje, tyrimų ir tūkstančių valandų, praleistų tobulinant produktus, ESET pristato visiškai naujų produktų liniją verslui. Webinare išgirsite apie įvairių lygių apsaugą verslui, kuri suteikia galimybę padaryti daugiau.

Webinare išgirsite:
Naujos produktų funkcijos;
Pakitęs produktų licencijavimas;
ESET saugumo paketai, jungiantys kelis sprendimus;
Pasikeitusi programų architektūra;
Trumpai apie naują nuotolinio valdymo įrankį ESET Remote Administrator.

Registruotis

2Balandžio 16 d., ketvirtadienis, 10.00 val. ESET Licence administrator: kodėl vartotojams verta naudotis šiuo įrankiu? (25 min.)

„Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda: ESET kartu su naujos kartos verslo sprendimais pristatė naują produktų licencijavimo sistemą, kad suteiktų vartotojams lanksčią jų licencijų statuto ir naudojimo kontrolę bei aiškumą. Tai debesų kompiuterija paremtas sprendimas, kuris suteikia galimybę vartotojams patiems stebėti savo licencijų būseną. Sužinok daugiau!

Webinare išgirsite:
Pasikeitusios ESET produktų licencijavimo taisyklės;
ESET Licence Administrator (ELA) portalo demonstracija realiu laiku.

Registruotis

20150401101703875_300_300_1_0Balandžio 21 d., antradienis, 10.00 val. Odoo: kaip suvaldyti pardavimų procesus? (30 min.)

„Boolit“ vadovas Mindaugas Stauskas: Verslo valdymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir efektyvus. Verslo valdymo sistema „Odoo“ turi daugiau nei 3000 modulių, tokių kaip elektroninė parduotuvė, darbuotojų atranka, verslo analitika, verslo apskaita ir kiti, kurie naudojami vienoje aplinkoje leidžia maksimaliai optimizuoti savo verslą. Kviečiame sužinoti, kaip optimizuoti pardavimų procesus.

Webinare išgirsite:

Kas yra Odoo?
Kaip suvaldyti pardavimų procesus;
Kaip optimizuoti savo verslą.

Registruotis

3Balandžio 23 d., ketvirtadienis, 10.00 val. BeAnywhere: kaip efektyviai suteikti pagalbą nuotoliniu būdu? (45 min.)

„Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda: „BeAnywhere Support Express“ – tai pažangus programinės įrangos sprendimas, kuris leidžia nuotoliniu būdu suteikti IT pagalbą bei sistemos valdymą ir stebėseną. Išskirtinė tiesioginio ryšio (peer-to-peer) technologija leidžia suteikti skubią, nuotolinę pagalbą pagal pareikalavimą bet kuriam kompiuteriui, net per ugniasienes ir sudėtingas tinklų konfigūracijas. Programa skirta tiek technikams, tiek klientų aptarnavimo vadybininkams. Webinare atsakysime į klausimą: kaip efektyviai suteikti pagalbą nuotoliniu būdu?

Webinare išgirsite:
„BeAnywhere Support Express“ – kas tai?
Pagrindinės programos savybės;
Skirtumai nuo kitų alternatyvių programų;
Programos demonstracija realiu laiku.

Registruotis


4Balandžio 30 d., ketvirtadienis, 10:00 val. ESET Remote administrator: naujos kartos centralizuotas valdymas nuotoliniu būdu (45 min.)

„Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda: Vasario pabaigoje startavo naujos kartos ESET sprendimai verslui, kurių centre – visiškai naujas nuotolinio valdymo įrankis ESET Remote Administrator (ERA). Pagerintos vartotojo sąsajos ir nepriekaištingo funkcionavimo dėka vartotojai gali prisitaikyti sau reikalingas funkcijas pagal smulkiausius nustatymus ir valdyti visą savo verslo IT sistemą per bet kokį įrenginį, turintį naršyklę – net išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Be to, nuo šiol veikia ir Linux operacinėje sistemoje.

Webinare išgirsite:
Naujos ESET Remote Administrator funkcijos;
Architektūriniai ERA pasikeitimai;
Nuotolinio valdymo įrankio demonstracija realiu laiku.

Registruotis

5Gegužės 7 d., ketvirtadienis, 10:00 val. Google Apps for Work: efektyvus komandinis darbas (45 min.)

„Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda: Virtualus biuras „Google Apps for Work” yra paprastas būdas dirbti efektyviau. Klientai renkasi „Google Apps for Work” dėl galimybės dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, duomenų saugumo, intuityvios aplinkos, didelės talpos, patogaus kalendoriaus, ir svarbiausia, dėl mažesnių laiko bei pinigų sąnaudų įmonės IT infrastruktūroje.

Webinare išgirsite:
Kokie virtualaus biuro debesyje privalumai;
Kaip su Google Apps for Work dirbti efektyviau;
Reali Google Apps for Work demonstracija ir triukai.

Registruotis

6Gegužės 14 d., ketvirtadienis, 10:00 val. Įmonės IT rizikų valdymas ir darbo vietų stebėjimas su Axence nVision (45 min.)

„Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda: Kiekviena įmonė, naudojanti kompiuterinę techniką, internetą ir elektroninį paštą, susiduria ne tik su išoriniais, bet ir vidiniais pavojais – neatsakingu darbuotojų elgesiu, komercinių paslapčių viešinimu, neleidžiamų programų ar įrenginių naudojimu. Webinaro metu bus pasakojama apie įmonėms iškylančias IT rizikas ir jų valdymą su vieningu sprendimu Axence nVision.

Webinare išgirsite:
Kaip greitai identifikuoti problemas IT infrastruktūroje ir planuoti jos atnaujinimą;
Kaip stebėti darbuotojų produktyvumą ir lojalumą darbo vietose, nustatyti atsakingus dėl pažeidimų;
Kaip apsaugoti įmonės duomenis nuo nutekėjimo/nutekinimo.

Registruotis

Webseminarai bus vedami lietuvių kalba. Juos pristatys „Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda ir „Boolit“ vadovas Mindaugas Stauskas. Visi webseminarai yra nemokami. Apie platformą, kurioje vyks seminarai, kiekvienas vartotojas bus informuotas asmeniškai.

Kilus daugiau klausimų, rašykite: pr@baltimax.com

 

Rašyti komentarą