Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Išbandyk naują ESET Mobile Security Beta | Sprendimai verslui

Išbandyk naują ESET Mobile Security Beta
Sigita
  • Paskelbta 2014-01-30
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

ESET pristatė naujos kartos ESET Mobile Security BETA, skirtą Android išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Naujoji BETA turi patobulintą vartotojo sąsają ir pilną integraciją su Anti-Theft portalu, adresu my.eset.com.

Užsiregistravus portale my.eset.com ir prie paskyros pridėjus savo įrenginį, vartotojas galės nuotoliniu būdu trinti visus saugomus duomenis, įskaitant ir SD kortelę. O svarbiausia, bus įmanoma nustatyti dingusio įrenginio buvimo vietą, nuotoliniu būdu įjungti garso sireną (tam atvejui, jei tikitės, kad telefonas kažkur netoliese), kurti nuotraukas su telefono kamera ir nusiųsti norimą žinutę į telefono ekraną – visa tai padės susisiekti su įrenginį radusiu ar pasisavinusiu asmeniu.

Jei įrenginio baterija baigia išsikrauti, portale my.eset.com užfiksuojama paskutinė įrenginio buvimo vieta. Be to, nauja ESET Mobile Security BETA turi kelis patobulinimus: nuskaitymas įrenginio krovimo metu, baltasis sąrašas grėsmėms, redaguojamas nuskaitymo žurnalas.

Norėdami išbandyti naują ESET Mobile Security BETA ir nemokamai išbandyti Premium funkcijas BETA licencijos veikimo metu, prisijunkite prie Google+ bendruomenės – ESET Mobile Applications BETA Testing.

Rašyti komentarą