Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„IronCAD“ sėkmės istorija: Kaip sukurti pasvirusią trasą? - Sprendimai verslui

„IronCAD“ sėkmės istorija: Kaip sukurti pasvirusią trasą?
Greta
  • Paskelbta 2016-10-03

Įmonė „Mitchell Machine Works“ verčiasi kuriant sudėtingus mechanizmus ir yra žinoma visame pasaulyje dėl savo „Magic Carpet“, hidrauliškai varomos ritinio sistemos, kuri gali susiristi, arba išsivynioti, pavirsdama į sporto bėgimo takelį vos per kelias minutes. Sulaukusi užsakymo sukurti vidaus bėgimo taką, įmonei teko į pagalbą pasitelkti „IronCAD“ sprendimus.

„Mitchell Machine Works“ šis užsakymas tapo nemenku iššūkiu, nes vietoj įprasto ovalaus ir plokščio bėgimo takelio užsakovas norėjo pasvirusios trasos, kokios dažnai naudojamos uždarose sporto patalpose.

Tokiam pasvirusiam bėgimo takeliui pastatyti reikia apie 90 tonų metalo ir 72 tūkstančių kitų komponentų, įskaitant 72 hidraulines pavaras. Be to, prie mechanizmo tektų plušėti 7 000 valandų, kad takelio hidrauliniai elementai veiktų sinchroniškai ir vienu metu harmoningai pakeltų trasos kraštines.

Kad užsakymas būtų tinkamai įgyvendintas, „Mitchell Machine Works“ įkūrėjas ir pagrindinis inžinierius Mark Mitchell pasitelkė jam jau pažįstamus „IronCAD“ modeliavimo sprendimus. Prie takelio modeliavimo prisidėjo ir RJ Saucier iš įmonės „Genesis Technology Systems“.

Būtent „IronCAD“ padėjo Mitchell sukurti tvirtą CAD modelį, leidusį jam geriau suprasti, kaip veiks hidraulinė sistema. Pabaigus bėgimo takelio modelį, RJ Saucier su savo komanda galėjo detaliai išanalizuoti, kaip trasos judėjimas turės įtakos visam jos veikimui. Naudojant „IronCAD“ galutinių elementų analizavimo įrankius, kiekvienas agregate esantis elementas buvo patikrintas, o kilę nesklandumai pakoreguoti trasos makete.

„Vienas geriausių dalykų, esančių „IronCAD“, kad sprendimus labai paprasta naudoti, – komentuoja Saucier. – Jei klientas nori kažką greitai pakeisti – pavyzdžiui, pastumti detalę į kitą vietą, „IronCAD“ leidžia tai padaryti itin greitai“.

Analizavimo įrankiai padėjo inžinieriams įsitikinti, kaip veiks bėgimo trasa realybėje: kiek pajudės hidrauliniai cilindrai pakeliant ir nuleidžiant trasą. Detalūs skaičiai leido programuotojams perduoti itin aiškias instrukcijas, kaip turi judėti hidrauliniai cilindrai.

„Išties yra sudėtinga padaryti taip, kad 36 cilindrai vienu metu judėtų sinchroniškai, bet su „IronCAD“ mes galėjome palengvinti valdymo sistemos dizaino procesą“, – priduria Mitchell.

„IronCAD“ sprendimai pasitarnavo ne tik modeliuojant pasvirusią trasą, bet ir lengviau ją surinkti: detalūs maketai  leido darbininkams greičiau surinkti trasą iš 72 tūkstančių detalių. Užsakymas buvo įgyvendintas sėkmingai.

Hidraulinių trasų kūrėjas Mark Mitchell įsitikinęs, kad tokios sportui skirtos hidraulinės trasos netrukus paplis visame pasaulyje. Jis puikiai žino, kad kiekvienos kitos trasos dizainas gali skirtis, įtraukiant nežymius pakeitimus į jau atliktus ir išbandytus maketus. Laimei, jis gali būti ramus, kad su pažangiais „IronCAD“ modeliavimo ir analizavimo įrankiais gali išpildyti bet kokius dizaino reikalavimus.

Rašyti komentarą