Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„IronCAD“ pristatė savo sprendimo „COMPOSE Mobile“ versiją, skirtą iOS įrenginiams - Sprendimai verslui

„IronCAD“ pristatė savo sprendimo „COMPOSE Mobile“ versiją, skirtą iOS įrenginiams
Sigita
  • Paskelbta 2016-03-21
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Lyderiaujanti produktyvaus dizaino sprendimų kūrėja „IronCAD“ pristatė naujausią savo sprendimo „IronCAD COMPOSE Mobile“ versiją, skirtą iOS platformos naudotojams. Ši programa suteikia dizaineriams galimybę efektyviai ir saugiai dalintis savo sukurtais dizainais organizacijos viduje ir su klientais.

Naujoji „IronCAD COMPOSE Mobile“ yra vertingas įrankis pristatant 3D dizaino konceptus tiesiai mobiliajame įrenginyje bet kuriuo metu ir bet kurioje pasaulio vietoje. Šiuo metu atsisiuntimas yra visiškai nemokamas tiek dizaineriams, norintiems dalintis savo darbais, tiek pardavimų vadybininkams, pristatantiems savo įmonių produktus pardavimo vietose.

„IronCAD“ sprendimą naudojančios komandos gali pasiekti duomenis iš bet kurios CAD sistemos ar „IronCAD Design Collaboration Suite (DSC) darbastalio produktų ir publikuoti juos į „COMPOSE Mobile“ programėlę, bei naudoti šiuos duomenis tarsi jie būtų sukurti „IronCAD“ diazaino programose. Taip pat galima pridėti informaciją prie įkeltų modelių, kad būtų galima juos konfigūruoti mobiliajame įrenginyje.

Naudojant „IronCAD COMPOSE Mobile“ galima gauti geometrijos informaciją, pridėti komentarus, nustatyti naujus montažus ir dalintis dizainais su „IronCAD DSC“ naudotojais dėl tolimesnio bendradarbiavimo realiu laiku – o tai išties sutrumpina dizaino derinimo laiką.

Ši naujausia versija turi pagerintą grafinį atlikimą, našumo savybes, praplečia naudojimo galimybes ir siūlo daugiau konfigūracijos nustatymų geresniam bendradarbiavimui su klientais. Su „IronCAD COMPOSE Mobile“ galima peržiūrėti didesnius montažus su geresne grafine raiška, pasirinkti skirtingus komponentus ir pakeisti jų poziciją vienu metu.

Praplėskite savo komponentų biblioteką naudodami dizaino variacijas, sukurtas „IRONCAD“ ir „INOVATE“. Tai suteikia daugiau galimybių tiksliau konfigūruoti jūsų produktus ir koncepcijas kartu su klientais bei pardavimų komanda. Baigus konfigūraciją, saugiai dalinkitės grafiniais duomenimis su „IRONCAD/INOVATE“ ir vienu paspaudimu konvertuokite duomenis į realaus modeliavimo duomenis, kuriuos dizaino komanda galės patikrinti ir pabaigti galutinių produktų dizainą.

„Naujausia „IronCAD COMPOSE Mobile“ praplečia visus produkto praktiškumo aspektus, leidžiant bendradarbiauti su klientais ir pardavimų komanda. Darbas su saugiais ir tuo pačiu lengvais duomenimis 3D režimu tapo dar galingesnis ir sumažina kliento norimų produktų produkcijos laiką“, – teigia „IronCAD“ rinkodaros viceprezidentas Cary O’Connor.

Atsisiųskite naujausią „IronCAD COMPOSE Mobile“ iš gamintojo svetainės arba iš „Apple“ programėlių parduotuvės.

Domina kiti „IronCAD“ produktai? Geriausios kainos pasiūlymo ieškokite Baltimax.

Rašyti komentarą