Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Įmonės duomenų paieška ir indeksavimas – kas tai? | Sprendimai verslui

Įmonės duomenų paieška ir indeksavimas – kas tai?
Giedrė
  • Paskelbta 2015-12-07
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Šiandien informacijos srautai didesni nei bet kada ir virtualioje erdvėje esanti informacija prieinama mums visiems. Vis dėl to tai reiškia, kad įmonių darbuotojai praleidžia vis daugiau laiko ieškodami tam tikros informacijos. Ilgesnė informacijos paieška tiesiogiai daro įtaką darbuotojų laiko sąnaudoms, mažina įmonės konkurencingumą, didina kitas išlaidas.

Iššūkis – sudaryti darbuotojams galimybę lengvai ir greitai prieiti prie atitinkamos įmonės informacijos, neperjunginėjant vartotojo sąsajų ir programų.

Vienas iš naujesnių rinkoje pasirodžiusių sprendimų yra dokoni FIND: iš vieno paieškos lauko galima pasiekti visas sistemas, kuriomis naudojasi įmonės darbuotojai. Dokoni FIND indeksuoja visą prieinamą informaciją ir dokumentus, apjungiant duomenis iš nesuderinamų duomenų saugyklų, prie kurių vartotojas turi prieigos teisę.

Visapusiškas įmonės turinio valdymo modulis dokoni FIND suteikia galimybę vartotojams lengvai, greitai ir efektyviai rasti bet kokio tipo informaciją, sujungus įvairias duomenų saugyklų, programas, duomenų bazes ir sistemas į vieną universalų indeksą.

Pagrindinės savybės:

Dokumentų skaitmenizavimas
– Turinio virtualizacija;
– Universali prieiga prie duomenų;
– Turinio konvertavimas.

Turinio valdymas
– Paieška įmonėje;
– Duomenys lieka vietoje;
– Pagrindinis jungimas su SharePoint;
– Saugumas;
– Lengvas informacijos papildymas.

Rašyti komentarą