Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Įmonėms patariama investuoti į kibernetinio saugumo kultūrą - Sprendimai verslui

Įmonėms patariama investuoti į kibernetinio saugumo kultūrą
Greta
  • Paskelbta 2016-10-19

Šių dienų įmonėms kibernetinio saugumo kultūra yra kaip niekada svarbi – ji padeda organizacijoms užtikrinti, kad yra pasirengusios atremti kibernetines atakas. Tokios nuomonės laikosi komunikacijos specialistė Lindsay Goodspeed, dirbanti Mokėjimo kortelių rinkos Saugumo standartų taryboje (Payment Card Industry Security Standards Council).

Rašydama savo įmonės tinklaraštyje, L. Goodspeed tikina, kad saugumui teikti pirmenybę privalo visos įmonės, nepriklausomai nuo jų dydžio. Kiekviena įmonė – net ir pati mažiausia – yra taikinys, tad kibernetinio saugumo kultūros ignoravimas gali palikti jas pažeidžiamas visoms įmanomoms kibernetinėms grėsmėms.

 

„Jei jūsų organizacija neturi saugumo, įrašyto į savo DNR, kyla vienintelis klausimas, ne ar būsite pažeisti, bet kada“, – rašo ji. – Saugumo kultūros kūrimas, tokios, kuri yra daugiasluoksnė, skiria pirmenybę žmonėms, procesams ir technologijai, yra būtina šiuo metu sparčiai kintančioje mokėjimų ekosistemoje.“

 

Pasak L. Goodspeed, kiekvienas organizacijos narys, nuo valdybos narių iki IT specialistų ir pačių darbuotojų, turi būti mokomas bent jau saugumo pagrindų. Tai padeda ne tik kurti kibernetinio saugumo kultūrą, bet ir didina visų žinias bei sąmoningumą.

Minėtas tinklaraščio įrašas pasirodė po to, kai Mokėjimo kortelių rinkos Saugumo standartų taryba paskelbė naujus duomenis apie galimas baudas dėl duomenų pažeidimų, kurias įves pasikeitę ES įstatymai.

Pavyzdžiui, „Business Insider“ nuomone, Jungtinės Karalystės organizacijos gali sulaukti 148 milijardų dolerių baudų dėl kibernetinio saugumo nusižengimų 2018 m.

Rašyti komentarą