Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Google skatina „iškelti biurus“ į debesis - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2017-01-17

Google korporacija 2016 metų pabaigoje savo gerai žinomo paketo Google Apps pavadinimą pakeitė į naujesnį ir lengviau apibrėžiantį jų siūlomus produktus – G Suite.

Google ir toliau siekia sudominti kuo daugiau vartotojų rinktis debesų sistemą ir nevengti inovacijų darbo aplinkoje. Siekdami išsiaiškinti poreikius, kompanija atliko tyrimą, apklausdami įmonių vadovus, kaip jiems sekėsi keisti valdymo programas jų organizacijose ir kokius esminius pasikeitimus pastebėjo po įvykdytų inovacijų.


Bendrai buvo nustatyta, kad pokyčiai įmonių efektyvumą pakeičia teigiamai. Valdymo programos pokyčiai daro įtaką ne tik įmonės vidaus komunikacijai, bet dažnai ir įtraukia vartotojus ir sužadina jų smalsumą. Efektyvų įmonės sėkmės augimą skatina tradicinių komunikacijos priemonių pakeitimas naujomis, prisitaikančiomis prie šiuolaikinių technologijų.

Pagrindinė priežastis, kodėl dalis įmonių nenori keisti savo valdymo programos, tai baimė, jog pokyčiai ženkliai pakenks įmonės sklandžiam darbui.

Tyrime dalyvavo 300, C lygio įmonių vadovų iš 11 valstybių. Gauti duomenys parodė, jog nėra ko baimintis ir verta įdiegti naujoves, dėl kurių investicijų pelningumo rodiklis (angl. ROI, Return On Investment) gali pasiekti net 135%.

achievement-first-year-full

Vadovams nusprendus imtis pokyčių labai svarbu į šią veiklą įtraukti ir darbuotojus, kad šie sugebėtų adaptuotis prie naujovių ir joms pritartų. Sėkminga pradžia priklauso nuo sklandžios vidinės komunikacijos. Teigiama, jog viena iš labiausiai gąsdinančių priežasčių, kodėl darbuotojai nenori pokyčių, tai baimė nesugebėti naudotis naujais darbo įrankiais, todėl labai svarbu suplanuoti darbuotojų apmokymus.

Tyrimas parodė, jog, kuo atsakingiau įmonės vadovai bei darbuotojai pasiruošia, suplanuoja valdymo programų keitimą, tuo aukštesnis pasiekiamas investicijų pelningumo rodiklis.

Daugiau informacijos apie Google veiklą ir jos vykdomus tyrimus, galite sužinoti čia.
Daugiau apie G Suite paketą rasite čia.

Rašyti komentarą