Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Geriausios programėlės geriausioms kelionėms planuoti - Sprendimai verslui

Geriausios programėlės geriausioms kelionėms planuoti
Greta
  • Paskelbta 2015-04-28

Galima paskelbti oficialiai – žiema jau baigėsi! Temperatūra nuolat pasiekia dviženklius skaičius, o į darbą galima išeiti ir be sunkaus palto. Ko gero pats laikas ne tik nusipirkti ledų, bet ir pradėti planuoti vasaros atostogas? Laimei, išmaniųjų technologijų dėka šis procesas tampa vis paprastesnis. Jei prieš 10 metų jums reikėdavo perversti galybę lankstinukų, tai šiandien užtenka įsijungti išmanųjį telefoną.

Siūlome susipažinti su naudingiausiomis programėlėmis, padėsiančiomis suplanuoti išsvajotas atostogas.

1. Tripnary – išsirinkti kelionės tikslą

Savaime suprantama, jog pirmasis žingsnis – išsirinkti norimą aplankyti vietą. Pasirodo, tai gali tapti itin daug laiko reikalaujančiu uždaviniu! Jeigu praleidžiate valandų valandas svarstydami, ar paplūdimys A labiau idiliškas nei paplūdimys B, jums gali praversti Tripnary.

Iš esmės ši patraukli iOS programėlė ne tiek ir daug skiriasi nuo brošiūrų vartymo, tačiau procesas vyksta daug greičiau ir gali tapti maloniu laiko praleidimo būdu. Vienu ekrano bakstelėjimu galite išsaugoti pamėgtas vietas visame pasaulyje, atrasti naujas, taip pat pridėti restoranus, lankytinas vietas ar net ištisus miestus. Paprasta palyginti kelionės lėktuvu kainas, sudaryti adresų sąrašus ar išsaugoti kelionės maršrutą žemėlapyje.

2. Skyscanner – palyginti skrydžių kainas

Galbūt per greitai prakalbome apie kelionės tikslą? Juk prieš tai reikėtų nuspręsti, ar galite sau leisti keliauti į pasirinktą miestą ar šalį. Priimti tinkamą sprendimą gali padėti programėlė Skyscanner, patogus įrankis, skirtas palyginti naujausias didžiųjų oro bendrovių skrydžių kainas. Galėsite sudaryti kainas pagal prieinamumą, išsaugoti skrydžių datas ir kitas detales. Beje, galite prieiti ir prie išvados, jog skraidyti po pasaulį yra kur kas pigiau, nei manėte anksčiau!

3. Booking.com – gyvenamajai vietai rasti

Booking.com programėlė gali pasiūlyti milžinišką viešbučių, motelių ir kitų rūšių apartamentų įvairovę. Be kita ko, programėlė išversta ir į lietuvių kalbą, tad naršyti joje bus išties paprasta.

Ieškantiems pigesnių alternatyvų, nei viskuo aprūpinti viešbučiai, turėtų patikti aplikacija Airbnb. Ja naudojantis, į paiešką įtraukiami ir vietinių gyventojų pasiūlymai. Pravartu, nes ne tik turėsite gyvenamąją vietą, bet visuomet galėsite pasikliauti savo šeimininku, kuris paaiškins jums apie vietinę kultūrą. Be to, virtuvės įranga taip pat pravers, jei norite sutaupyti pinigų.

4. Triposo – sužinoti apie kelionės vietą

Net jeigu apie šalį, į kurią ketinate vykti, neturite jokių žinių, nesijaudinkite – apžvalgas ir įvairiausią informaciją siūlančių programėlių netrūksta. Keliautojų labiausiai mėgstamos TripAdvisor, Lonely Planet ir Time Out prigrūstos keliautojų atsiliepimų ir rekomendacijų. Vis dėlto kai kada jos gali būti pernelyg įmantrios, ypač, jeigu norite gauti tik bendros informacijos apie lankytiną vietą.

Dėl šios priežasties išskyrėme programėlę Triposo, paprastą naudoti, bet išsamų kelionių gidą. Programėlė veikia ir be interneto ryšio, o pasiūlyti gali ne tik geriausias lankytinas vietas, bet ir kitų keliautojų atsiliepimus.

5. PackPoint – susidėti daiktus paskutinę minutę

Gerai, tai nebūtinai turi būti atliekama paskutinę minutę. Vis dėlto pripažinkime – dauguma mūsų jau eidami pro duris ir vėluodami į skrydį dar bandome įgrūsti į lagaminą paskutinę porą kojinių. Žinoma, ir šiai kelionės daliai yra sukurta programėlių. Mums pasirodė, jog PackingPro už 3 dolerius yra pakankamai brangi, todėl siūlome PackPoint. Su ja daiktų rūšiavimas taps daug paprastesnis. Ir vis tik nepamirškite – mažiausiai reikalingi daiktai turi gulėti lagamino dugne, o pasas arčiausiai jūsų!

Rašyti komentarą