Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Galutinė "TeamViewer 12" versija – jau prieinama vartotojams | Sprendimai verslui

Galutinė „TeamViewer 12“ versija – jau prieinama vartotojams
Sigita
  • Paskelbta 2016-11-29
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Nauja nuotolinės prieigos programos „TeamViewer 12“ versija siūlo nuotolinį valdymą telefonu ir dalinimąsi ekrano vaizdu, spartesnį failų siuntimą ir visos programos veikimą, saugesnę ir aiškesnę platformą, tinkamą skirtingoms operacinėms sistemoms.

Pasaulinė nuotolinio valdymo programinės įrangos lyderė „TeamViewer“ šiandien pristatė galutinę „TeamViewer 12“ versiją. Nauja programos versija sujungia papildomas apsaugos savybes ir paprastesnį naudojimą su naujomis funkcijomis, kaip nuotolinė prieiga iš mobiliojo telefono ir ekrano dalinimasis tarp „Android“, „iOS“ ir „Windows 10 Mobile“. Dėka atnaujinimų „TeamViewer 12“ veikia greičiau ir sklandžiau – failų perdavimo greitis buvo paspartintas dvidešimčia kartų, o kadravimo dažnis siekia 60 kadrų per sekundę.

„Mes labai didžiuojamės „TeamViewer 12“ ir esame įsitikinę, kad mūsų klientai bus patenkinti nauja programa, – teigia „TeamViewer“ inovacijų vadovas Kornelius Brunner. – Stengiamės savo klientams suteikti galingiausios, visapusiškos nuotolinės pagalbos, nuotolinės prieigos ir bendradarbiavimo internete įrankį – dėka mūsų vartotojų atsiliepimų beta versijos testavimo metu, galutinė programos versija pasiekė šį tikslą“.

„TeamViewer 12“ funkcijos ir savybės:

Nuotolinė prieiga iš mobiliojo į mobilųjį telefoną ir ekrano dalinimasis
„TeamViewer 12“ leidžia dalintis ekrano vaizdu ir prisijungti nuotoliniu būdu iš „Android“, „iOS“ ir „Windows 10 Mobile“ mobiliųjų telefonų. Be to, programa yra pirma rinkoje, kuri palaiko nuotolinę prieigą „Windows 10“ mobiliesiems įrenginiams. Daugiau informacijos apie šią funkciją ieškokite gamintojo DUK puslapyje.

Spartesnis failų perdavimas ir veikimas
„TeamViewer 12“ failų perdavimo greitis buvo paspartintas dvidešimt kartų iki 200 MB/s, o kadravimo dažnis – iki 60 kadrų per sekundę. Tad nuotoliniu būdu prisijungę vartotojai gali dirbti sklandžiau ir greičiau. Programos našumas yra maksimalus pagal kiekvienos sistemos ir tinklo sąlygas – tą įgalina išmanūs automatiniai prisitaikymo mechanizmai.

Aiškesnė ir saugesnė programa
Vartotojai gali lengvai patikrinti, kurios politikos buvo sėkmingai priskirtos ir pritaikytos įrenginiams, taip pat greitai patikrinti, kas prisijungė prie kurio įrenginio – visas nuotolinės prieigos sesijas galima tikrinti „TeamViewer“ valdymo konsolėje. Nuotolinę pagalbą teikiantys vartotojai sesijos metu gali palikti nuotolinį „priklijuojamą lapelį“ savo klientams, o administratoriai gali paleisti „TeamViewer“ keliuose įrenginiuose vieno mygtuko paspaudimu.

Proaktyvi įrenginio kontrolė ir geresnis aptarnavimo valdymas
Naujas nuotolinio įrenginio valdymo skydelis suteikia svarbią veikimo informaciją, tad IT darbuotojai gali proaktyviai reaguoti į kilusius poreikius. Be to, klientai gali susisiekti su savo paslaugų teikėju per pokalbių programėlę dar prieš gaudami pagalbą, todėl paslaugos teikėjas gali greičiau priskirti užklausą tinkamam asmeniui. Dėka aptarnavimo aprašymo pranešimų, kaip iššokančių langų ir el. laiškų, užduotys yra perduodamos greičiau, o IT pagalba tampa efektyvesnė.

Skirtingų platformų palaikymas
„TeamViewer 12“ gali būti naudojama skirtingose platformose ir operacinėse sistemose, įskaitant naujausias „iOS 10“, „Android Nougat“, „Windows 10“, „Windows 10 Anniversary Update“ ir „macOS Sierra“ versijas. Ji taip pat pilnai palaiko senesnes operacines sistemas, kaip „Windows XP“ ir „Windows Server 2003“.

Daugiau informacijos apie naujas funkcijas ir savybes skaitykite https://www.teamviewer.com/latest-version/.

Prieinamumas
„TeamViewer 12“ prieinama Windows, Mac, Linux, mobiliesiems bei Chrome OS įrenginiams. Kai kurios funkcijos gali skirtis priklausomai nuo operacinės sistemos. Papildoma informacija ir atsisiuntimo pasirinkimai čia: https://www.teamviewer.com/latest-version/.
Profesionaliam naudojimui „TeamViewer“ siūlo skirtingas licencijas pagal specifinius įmonių poreikius, nepriklausomai nuo jų dydžio. Daugiau informacijos apie licencijavimą: www.teamviewer.com/licensing.
Kaip įprastai, „TeamViewer“ naudojimas asmeninėms reikmėms, ne verslo tikslais, yra nemokamas.

Rašyti komentarą