Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„Facebook“ vartotojams – nemokamas ESET saugumo sprendimas

Greta
  • Paskelbta 2014-12-05

online scannerSaugumo sprendimų kūrėja ESET prisijungė prie „Facebook“ iniciatyvos, kuria siekiama apsaugoti vartotojus nuo užkrėstų reklamų ir kitų kenkėjiškų programų. Nuo šiol vartotojai galės naudotis programa „ESET Online Scanner“, kuri aptiks ir pašalins per „Facebook“ paskyras plintančius kenkėjus.

„ESET Online Scanner“ prieinamas nemokamai „Facebook“ vartotojams visame pasaulyje, taigi, ir Lietuvoje.

„Socialiniai tinklai yra patogi erdvė kibernetiniams sukčiams vykdyti atakas. Jų kūrėjai pasinaudoja tuo, kad socialiniuose tinkluose žmonės mažiau atsargūs, linkę keistis informacija. Be to, ne kas kart grėsmė akivaizdi, lengvai nustatoma“, – sako Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

Anot T. Parnarausko, „Facebook“ tinkle per dieną atliekama per trilijoną paspaudimų ant paveiksliukų, nuotraukų, nuorodų, reklamų ir pan. Tarp jų didelė dalis ir tokių, už kurių slepiasi kenkėjiška programa.

Specialiai „Facebook“ pritaikytas „ESET Online Scanner“ aptinka kenkėjiškas programas ir išvalo jas iš vartotojų kompiuterių. Šio sprendimo veikimo principas paprastas – vartotojui prisijungus prie savo paskyros, „Facebook“ fiksuoja bet kokį įtartiną elgesį, pvz. ar nesiunčiamos „spam“ žinutės, kenkėjiškos nuorodos draugams. Nustačius įtartiną veiklą, „Facebook“ automatiškai atsiunčia pranešimą, kuriame siūloma paleisti grėsmių skenavimo programą „ESET Online Scanner“.

Parsiuntus programą pradedama kenkėjiškų programų ir kitų veiklų paiešką. Pilnai atlikus skenavimą, rasti kenkėjai pašalinami. Apie skenavimo rezultatus vartotojams kaskart pranešama atskira žinute „Facebook“ paskyroje. Detalią informaciją apie aptiktas kenkėjiškas veiklas galima rasti ir ESET svetainėje – www.eset.lt

Patogu tai, kad atliekant skenavimą „ESET Online Scanner“ netrikdo naudotis „Facebook“, nelėtina kitų darbų kompiuteriu.

„Facebook“ skirtas sprendimas sukurtas ankstesnio interneto skanerio „ESET Online Scanner“ pagrindu. Pastarasis skirtas nustatyti ir pašalinti iš kompiuterio kenkėjiškas programas, be to, nemokamas, prieinamas adresu – http://www.eset.com/lt/namams/produktai/online-scanner.

Rašyti komentarą