Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

Infografikas „Mokėjimų evoliucija“ - Sprendimai verslui

Infografikas „Mokėjimų evoliucija“
Greta
  • Paskelbta 2015-10-15

Dalinamės ESET infografiku apie mokėjimo istoriją.

01

Čia yra Abu. Abu ir Neolito ūkininkas. Jis nori smulkinto akmens. Bet kaip jis gali pirkti, jei pinigai jo laiku dar neegzistuoja?

02

Niobe yra iš Lidijos, senovės Lidijos karalystės. Ji nori nusipirkti medžiagos savo naujai suknelei, bet kokius mainus ji gali pasiūlyti?

03

Ling yra iš senovės Kinijos. Ji tik ką pardavė savo prekes pirkėjui. Bet kaip ji laikys visus pinigus, kurie yra labai sunkūs?

04

Nikolas pasiskolino šiek tiek pinigų iš draugo, bet kol kas negali jų grąžinti. Vis dėlto yra kitas būdas, kaip jis gali grąžinti pinigus.

05

Frankas yra daug keliaujantis pardavėjas ir kiekvieną dieną pietauja skirtinguose restoranuose. Kaip jis gali sumokėti už savo maistą, jei jis nesinešioja grynųjų pinigų?

06

Ar žinote britų aktorių Reg Varney? Jis kartą buvo pakviestas į keistą atidarymą.

07

Ashley sėdi priešais savo kompiuterį namuose, telefonas yra kitame kambaryje. Kaip ji gali užsisakyti pica nenuėjus nuo stalo?

08

Dauguma yra girdėję apie bitcoin’us. Bet ar žinote, kad pirmoji elektroninė valiuta pirmą kartą buvo pristatyta dar prieš šimtmetį?

09

Tomas dirbo tol, kol ištroško. Jis nori nusipirkti atsigerti, bet neturi smulkių pinigų maisto automatui. Gera žinia, kad jis turi telefoną, su kuriuo galės užsisakyti norimo gėrimo.

10

Patrice labai skuba į traukinį. Ji nori sumokėti už bilietą savo mokėjimo kortele, tačiau neturi laiko suvesti PIN kodą. Koks yra greičiausias būdas sumokėti?

11

Suzana dažnai apsiperka internetu. Koks yra saugesnis būdas tai padaryti? Sužinok daugiau apie mokėjimų istoriją iš mūsų #paymentsevolution infografiko: http://goo.gl/LKcpMc

Daugiau informacijos apie ESET produktus: http://www.eset.com/lt/namams/windows/

Rašyti komentarą