Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET viešam testavimui pristatė naujos kartos antivirusines programas | Sprendimai verslui

Sigita
  • Paskelbta 2014-08-06
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

eset beta v8Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET namų vartotojams pristatė naujos kartos antivirusinių programų „ESET Smart Security 8“ ir „ESET NOD32 Antivirus 8“ beta versijas, papildytas naujausiomis technologijomis.

Botnet apsauga

Nuo šiol antivirusinėje galima rasti įdiegtą Botnet apsaugą – technologiją, padedančią atrasti ir užkirsti kelią įvairiems išpuoliams prieš tinklo serverius, kurie yra vykdomi per užgrobtus kompiuterių tinklus.

Siekiant apsaugoti nuo galimų grėsmių, Botnet apsauga suteikia papildomą, tinklo apsaugos sluoksnį. Programa tikrina, ar naudojami įrenginiai nevykdo kenkėjiškų atakų prieš kitus įrenginius. Aptikti piktavališki išpuoliai yra blokuojami ir apie tai pranešama vartotojui.

Java įsilaužimų blokatorius

Taip pat yra atnaujintas ir sustiprintas Įsilaužimų blokatorius, sustabdantis tikslines grėsmes ir apsaugantis vartotoją nuo įsilaužimų naršyklėje, PDF skaitytuve ir kitose pažeidžiamose programose. Jis papildytas apsauga nuo Java spragų, kuriomis vis dažniau kenkėjiškiems tikslams naudojasi programišiai.

Ši funkcija leidžia išlaikyti programos budrumą ir stebėti bet kokius įtartinos veiklos ar elgesio požymius. Potencialios grėsmės yra blokuojamos ir duomenys yra siunčiami į ESET LiveGrid® – išankstinio įspėjimo sistemą, iš kurios duomenys patenka į ESET Virusų Laboratoriją (Virus Lab). Joje specialistai kuria programos naujinimus, kad galėtų apsaugoti nuo naujausių grėsmių.

Pasak Tomo Parnarausko, ESET sprendimus Lietuvoje atstovaujančios įmonės „NOD Baltic” vadovo, naujos kartos antivirusinės programos pasižymi savybėmis, už kurias ESET yra laimėjusios vartotojų pasitikėjimą jau ilgą laiką. „Patobulinti produktai nelėtina kompiuterių, yra paprasti naudoti, tačiau užtikrina maksimalią apsaugą nuo žinomų ir nuolatos atsirandančių virusų bei kenkėjiškų programų”.

 Aštuntos versijos produktuose įdiegta šiuo metu geriausia rinkoje apsauga nuo sukčiavimo Anti-Phising, yra proaktyvi apsauga vagystės atveju Anti-Theft, kuri leidžia sekti naudojamų įrenginių buvimo vietą my.eset.com platormoje, Tėvų kontrolė, apsauganti vaikus nuo žalingo informacijos poveikio virtualioje erdvėje, Ugniasienė, Apsauga nuo brukalo ir kitos funkcijos.

„ESET Smart Security 8“ ir „ESET NOD32 Antivirus 8“ beta versijos yra skirtos kruopščiam testavimui. Jas nemokamai išbandyti su visomis paskelbtomis naujausiomis savybėmis galima išbandyti www.eset.com/lt/beta. Išbandytos ir patvirtintos naujausių produktų versijos planuojamos spalio mėnesį.

Išbandykite ESET Beta versiją: www.eset.com/lt/beta

Daugiau informacijos apie produktus rasite www.eset.lt

»crosslinked«

Rašyti komentarą