Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET vadovas R. Marko išrinktas labiausiai gerbiamu CEO - Sprendimai verslui

ESET vadovas R. Marko išrinktas labiausiai gerbiamu CEO
Greta
  • Paskelbta 2015-05-06

ESET generalinis direktorius Richard Marko išrinktas labiausiai gerbiamu vadovu. Tai paaiškėjo atlikus apklausą, kurioje stipriausių Slovakijos įmonių vadovai rinko patikimiausią asmenį. Slovakijos „Forbes Magazine“ ir verslo paslaugas teikiančios įmonės „PwC“ organizuotoje apklausoje „Most Respected CEO“ generaliniai direktoriai balsavo už vadovą, kurį labiausiai vertina už jo vadovavimo įgūdžius, asmenines savybes bei sėkmę versle.

Jau trečią kartą surengtuose, 2015 metų rinkimuose dalyvavo 121 generalinis direktorius iš verslo įmonių. Nugalėtojas paskelbtas iškilmingoje ceremonijoje, vykusioje Bratislavoje.

ESET generalinis direktorius Richard Marko teigia, jog nepaprastai vertina tokį apdovanojimą – jį jam suteikė kolegos iš įtakingų Slovakijos įmonių. „Vis dėlto tai apdovanojimas ne tik man, jis atspindi ESET darbą ir komandinę dvasią,“ – sako R. Marko.

„Apdovanojimo unikalumas slypi tame, kad įvertinimą vienas kitam suteikia patys vadovai,“ – pabrėžia Todd Bradshaw, „PwC Slovakia“ atstovas. – „Tokio aukšto rango asmenims sunku padaryti įspūdį, taigi būti išrinktu labiausiai gerbiamu generaliniu direktoriumi Slovakijoje yra milžiniškas pasiekimas.“

Apie Richard Marko

Richard Marko ESET generaliniu direktoriumi dirba nuo 2011 metų sausio mėnesio. Prieš tai, 2008-2010 metais jis buvo technologijų vadovas. vadovaujant R. Marko, ESET išleido naujos kartos produktus namų vartotojams bei verslui, o ESET visame pasaulyje patyrė spartų augimą.

R. Marko buvo vienas iš kūrėjų, dalyvavęs ESET antivirusinės programos ir grėsmių nuskaitymo technologijos kūrime 1995 metais. 1998 m., kaip vyriausiasis programinės įrangos architektas, jis prisidėjo prie ESET NOD32 technologijos kūrimo, taip pat dirbo išleidžiant vieną svarbiausių ESET produktų – ESET Smart Security 2007 metais. Jis prisidėjo prie „ESET Advanced Heuristics“ programavimo. Ši technologija 2002 metais tapo ryškiu postūmiu į priekį, siekiant atpažinti kibernetines grėsmes. Jos dėka ESET yra pasaulinė IT saugumo lyderė.

Dabartinis generalinis direktorius karjerą ESET pradėjo dar mokydamasis Slovakijos Košice technologijų universitete, Elektroninės inžinerijos ir informacinių sistemų fakultete. Universitetą R. Marko baigė 1996 metais, įgijęs magistro diplomą su pagyrimu, o už savo magistro disertaciją yra pelnęs rektoriaus apdovanojimą.

Rašyti komentarą