Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET tyrėjai gavo prestižinį apdovanojimą - Sprendimai verslui

ESET tyrėjai gavo prestižinį apdovanojimą
Greta
  • Paskelbta 2014-10-01

Ką tik įvykusioje tarptautinėje „Virus Bulletin International” konferencijoje ypatingai pagerbta buvo ESET tyrėjų komanda. Už itin išsamią operacijos Windigo analizę jiems atiteko prestižinis Péter Szőr apdovanojimas. Ši nominacija skiriama už geriausią techninę analizę ir ji Kanados mokslininkams atiteko už novatoriškumą bei gebėjimą bendradarbiauti.

Péter Szőr apdovanojimas įsteigtas 2013 metais, taip pagerbiant ir įamžinant saugumo eksperto Péter Szőr atminimą. Apibūdinamas kaip „viena ryškiausių saugumo industrijos asmenybių”, praeitų metų lapkritį jis mirė sulaukęs vos 43 metų.

ESET komanda iš Kanados tapo pirmąja, laimėjusia šį apdovanojimą. John Hawes, Virus Bulletin operacijų vadovas, negailėjo ekspertams pagyrų. „ESET tyrėjai neabejotinai nusipelno šio apdovanojimo”, – sakė jis renginio metu. – „Jų pademonstruotas Windigo analizės gylis bei išsamumas, inovatyvių technologijų skaičius, aukšto lygio bendradarbiavimas su kitais tyrėjais bei organizacijomis – tai juos išskiria iš kitų. Tiesą sakant, toks darbo lygis panašus į paties Péter Szőr darbą”.

John Hawes išreiškė lūkestį, jog apdovanojimas paskatins ESET tyrėjus ir toliau darbuotis aukščiausio lygio saugumo sprendimų srityje.

ESET Šiaurės Amerikos padalinio vadovas Andrew Lee taip pat pasidžiaugė tarptautiniu įvertinimu. Savo „Twitter” paskyroje jis pareiškė, jog didžiuojasi apdovanojimu ir teigė manantis, jog tokiam sprendimui pritartų ir pats Péter Szőr.

Pierre-Marc Bureau, Kanados ESET atstovas, atsiėmęs apdovanojimą prisipažino, jog jaučiasi „privilegijuotas”.

„Mums tai didelis pripažinimas”, – sakė jis. – „Šiuo apdovanojimu įvertintas ne tik mūsų gebėjimas atlikti techninę analizę, bet ir bendradarbiauti su įvairiomis kitomis organizacijomis bei asmenimis. Tai ne tik mūsų, bet ir daugelio kitų pastangos”.

Apdovanojimą gavusiai komandai priklauso: Pierre-Marc Bureau, Olivier Bilodeau, Joan Calvet, Alexis Dorais-Joncas, Marc-Etienne Léveillé ir Benjamin Vanheuverzwijn.

Operacija Windigo perėmė daugiau nei 25 tūkstančių UNIX serverių kontrolę, išsiuntė milijonus netikrų elektroninių laiškų bei nukreipdavo interneto vartotojus į nepatikimus tinklalapius.

Rašyti komentarą