Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET stiprina savo komandą dar vienu garsiu IT specialistu - Sprendimai verslui

ESET stiprina savo komandą dar vienu garsiu IT specialistu
Greta
  • Paskelbta 2016-01-13

Prie globalios ESET komandos prisijungė garsus informacijos saugumo ekspertas Nick’as FitzGerald, kuris užims vyresniojo mokslo darbuotojo (a Senior Research Fellow) pareigas. Nick’as didžiausią dėmesį skirs Azijos ir Ramiojo vandenyno regionui, įskaitant Naująją Zelandiją, kur pats yra gimęs.

Pasak ESET vyriausiojo mokslo darbuotojo (Chief Research Office) Jural Malcho, ESET džiaugiasi, galėdami turėti tokį specialistą savo komandoje. „Jis yra žinomas kaip vienas iš pasaulio top kenkėjiškų programų ekspertų. Jo gebėjimai suprasti platesnį kontekstą, analizuojant kenkėjiškas programas ir kibernetines atakas, padės pozicionuoti ESET kompaniją kaip tikrą IT saugumo lyderę“, – sako J. Malcho.

Karjeros pradžioje Nick‘as buvo diskusijų forumo apie kompiuterių virus grėsmes Virus-L moderatorius. Vėliau buvo Virus Bulletin redaktorius (1997-1999), kur įdiegė VB1000 sertifikavimo metodologiją ir pradėjo pirmuosius VB100 testus. Vėliau dirbo konsultantu ir tyrėju keliose kitose IT saugumo kompanijose. Nick‘as FitzGerald iki šiol yra Virus Bulletin patariamosios tarybos narys.

„Man ESET yra viena iš IT kompanijų, kurios iš tiesų teikia svarbią reikšmę technologijai. Laukiu, kada aktyviai pradėsiu darbą šioje įmonėje, kurios prioritetai yra nepriekaištingos kokybės produktai ir aukštos vertės tyrimai“, – sako Nick FitzGerald.

Nick’as yra įgijęs Psichologijos specialybę Canterbury universitete, Naujojoje Zelandijoje. Jis yra daugelio bendruomenių ir organizacijų narys kibernetinio saugumo srityje, iš kurių viena svarbiausių yra Computer Antivirus Research Organization (CARO).

Nick’as FitzGerald yra naujausias ESET komandos narys, kurioje dirba daug pasiekę IT saugumo lyderiai. ESET technologija pradėta kurti nuo 1987-ųjų metų, kuomet įmonės įkūrėjai Miroslav Trnka ir Peter Pasko suprogramavo jų pirmąją antivirusinę programą. 2012 metais ESET tyrėjų komandą papildė dar viena svarbi industrijos figūra Righard Zwienenberg, kuris nuo 1988 metų pradėjo analizuoti kibernetines grėsmes.

Rašyti komentarą