Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET sprendimų 6 karta - jau Release Candidate etape - Sprendimai verslui

Sigita
  • Paskelbta 2012-07-02
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET tęsia viešą namų vartotojams skirtų antivirusinių programų “ESET NOD32 Antivirus 6” ir “ESET Smart Security 6” testavimą ir skelbia šių sprendimų “Release Candidate” versijas. Tai – paskutinis nemokamo testavimo etapas prieš galutinį programų išleidimą.

Lyginant su BETA versijomis, “ESET NOD32 Antivirus 6 RC” ir “ESET Smart Security 6 RC” buvo gerokai patobulintos, atsižvelgiant į programas visame pasaulyje bandžiusių testuotojų nuomonę, taip pat antivirusinėms programoms įdiegtos naujos funkcijos. Funkcija “Anti-Theft”, padedanti vagystės metu nustatyti prarasto kompiuterio vietą ir jį pasisavinusį asmenį, buvo papildyta  pranešimų funkcija – prarasto kompiuterio vartotojas galės nusiųsti žinutę į kompiuterį ir pasiūlyti vagiui “išpirką” ar pateikti savo kontaktinę informaciją, jei kompiuteris buvo pamestas. Tai turėtų padidinti šansus atgauti prarastą įrenginį.

“Anti-Theft” taip pat papildyta diagnostikos funkcija, leidžiančia padidinti įrenginio saugumą – programa primins vartotojui pakeisti svarbiausius sistemos nustatymus tokius, kaip “Windows” automatinį prisijungimą ir profilio slaptažodį. Tiesa, “Anti-Theft” funkcija prieinama abiejose antivirusinėse programose tik BETA ir RC testavimo metu – po galutinio versijų išleidimo ši funkcija veiks tik su “ESET Smart Security 6”.

Dar viena naujovė – vartotojai galės pasirinkti tolimesnius veiksmus po kompiuterio skenavimo: “hibernate”, paleisti budėjimo režimą, perkrauti kompiuterį ar jį išjungti. Ši galimybė pravers tiems, kurie mėgsta antivirusinės vykdomą nuskaitymą paleisti baigę darbą su kompiuteriu.

Viešam testavimui skirtas “ESET NOD32 Antivirus 6 RC” ir “ESET Smart Security 6 RC” versijas galite atsisiųsti nemokamai iš čia: www.eset.com/lt/beta/v6/

Rašyti komentarą