Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET pristatys naujus produktus verslui "Mobile World Congress" | Sprendimai verslui

ESET pristatys naujus produktus verslui „Mobile World Congress“
Sigita
  • Paskelbta 2016-02-16
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Proaktyvios apsaugos lyderė ESET vėl dalyvaus didžiausioje mobiliųjų technologijų ir naujovių parodoje-renginyje „Mobile World Congress“ Barselonoje, kur pristatys savo geriausius, daug apdovanojimų pelniusius sprendimus mobilioms platformoms bei verslui. ESET, jau tapusi „Mobile World Congress“ dalyve-senbuve, šįkart bus įsikūrusi 5 Salėje, stendo numeris. Paroda prasideda vasario 22 d.

Parodos lankytojai galės susipažinti su ESET neseniai sukurta tėvų kontrolės programėle „ESET Parental Control“, kuri padeda apsaugoti vaikus kibernetinėje erdvėje, naudojantis Android įrenginiais. Taip pat išbandyti apsaugos flagmaną „ESET Mobile Security“ bei susipažinti su Managed Service Provider programa.

Kartu su renginio pradžia ESET išplatins pranešimą apie verslo apsaugą, paremtą šimtų IT specialistų ir vadovų apklausos duomenimis. Ši apklausa vykdyta įvairių IT renginių metu Europos, Vidurio rytų ir Afrikos regionuose. Iš viso buvo apklausta apie 1 700 IT profesionalų iš 11 šalių.

Vienas svarbesnių šio tyrimo atradimų, kad kenkėjiškų programų užkratas išlieka dažniausiu apsaugos pažeidimu – tą nurodė 58 proc. respondentų. Apklausa taip pat atskleidžia, kad įmonės skiria nepakankamai dėmesio mobiliajai apsaugai – tik 21 proc. naudoja mobilios apsaugos sprendimus. Apie tai plačiau kalbės ESET parodos metu.

Didžiausia ESET naujiena parodoje bus tėvų kontrolės programėlė „ESET Parental Control“, kuri užtikrina saugų ir tinkamą vaikų naudojimąsi mobiliaisiais įrenginiais. i programėlė suteikia papildomą apsaugą Android naudotojams greta mobiliosios apsaugos flagmano „ESET Mobile Security“. Beje „ESET Mobile Security“ neseniai pelnė svarbų pripažinimą „Stiftung Warentest“ teste Vokietijoje. ESET taip pat dalinsis naujienomis apie Managed Service Provider verslo sprendimus ir saugios prieigos sprendimą „ESET Secure Authentication“.

„Mobile World Congress“ metu ESET tyrimų ir naujienų tinklaraščio WeLiveSecurity.com vyriausiasis redaktorius Raphael Labaca Castro skaitys pranešimus du kartus per dieną. Tarp numatomų temų: mobiliosios grėsmės, ESET 2015-ųjų verslo apklausos rezultatai, oficialus pranešimas apie Android Ransomware kylimą. Pastarasis dokumentas bus paskelbtas prieš parodos pradžią.

Parodos „Mobile World Congress“ dalyviai galės išbandyti ESET produktus, susipažinti su demonstracinėmis versijomis ir susitikti su ESET ekspertais, produktų vadovais ir svarbiausiais ESET vadovais.

Iki susitikimo Barselonoje!

Rašyti komentarą