Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET pripažinta geriausia apsauga nuo duomenų nutekinimo - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2013-09-06

ESET, nurungusi 16 konkurentų, nepriklausomų ekspertų buvo pripažintastipriausia apsauga nuo duomenų nutekinimo. Apgynusi „Advanced+” titulą, ESET Smart Security blokavo 99% nutekinimui skirtų internetinių puslapių ir nė karto nepateikė klaidingo pavojaus signalo.

Testavimo metu buvo sukurta įprastinė situacija, kai vartotojai naršo internetą, visiškai pasikliaudami savo turima apsaugine programine įranga”, – rašoma AV-Comparatives, tyrimą atlikusios įmonės, pranešime.

„Vartotojai buvo atakuojami siekiant nutekinti įvairią asmeninę informaciją: kredito kortelių, PayPal‘o ir elektroninės bankininkystės, elektroninio pašto, internetinių parduotuvių bei žaidimų, socialinių tinklų ir kitų puslapių prisijungimo duomenis.”

AV-Comparatives rugpjūčio mėnesį paskelbtame pranešime minima “ESET Smart Security” šešta versija, tačiau jau artimiausiu metu pasirodys ir “ESET Smart Security 7″. Ji turės ne tik pagerintą apsaugos nuo duomenų vagysčių modulį, bet ir išplėstą apsaugą nuo kenkėjiškų programų bei patobulintą sistemos valymo funkciją.

„Duomenų vagystės tapo tikra interneto vartotojų neganda – naudodami socialinės inžinerijos metodus kibernetiniai sukčiai ieško priėjimo prie svarbių duomenų. Mūsų klientų apsauga ir galimybė naršyti nesibaiminant yra svarbiausi ESET uždaviniai, todėl džiaugiamės, kad šis testas tai įrodė,” – sakė ESET saugumo sprendimams Lietuvoje atstovaujančios bendrovės “NOD Baltic” vadovas Tomas Parnarauskas.

 

Rašyti komentarą