Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET: prasideda nauja IT saugumo era - Sprendimai verslui

ESET: prasideda nauja IT saugumo era
Greta
  • Paskelbta 2015-02-25

Visame pasaulyje į prekybą išleidžiami ilgai laukti, naujos kartos ESET saugumo produktai. Jų centre – nuotolinio valdymo įrankis ESET Remote Administrator. Iš esmės perkurtas ir atnaujintas, šis ESET įrankis perėjo visas kūrimo stadijas – nuo brėžinių iki paruošto naudoti produkto.

ESET Remote Administrator skirtas nuotoliniam sistemų valdymui. Kaip teigia Palo Luka, ESET technologijų vadovas, sėkmingas nuotolinis valdymas pasižymi ne tik priėjimu prie įvairių duomenų, bet ir gebėjimo juose nepasimesti. Štai kodėl ypač daug dėmesio buvo skirta grafinės vartotojo sąsajos modernizavimui. Buvo konsultuojamasi su daugybe vartotojų ir siekiama suprasti esminius jų poreikius. Viso to rezultatas – laisvai keičiamas interaktyvus centrinis darbalaukis. Sistemų administratoriai gali nesunkiai įsigilinti į problemą ir pritaikyti jai tinkamiausią sprendimą. Be to, įdiegta ir plačiai pritaikoma išsamių ataskaitų funkcija.

Naujoji ESET Remote Administrator versija yra nepriklausoma nuo platformos, o tai reiškia, jog grafinė vartotojo sąsaja veikia per internetą. Prisijungimas prie administratoriaus valdymo prieigos galimas per bet kokį įrenginį, turintį naršyklę – net išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Be to, serverių komponentas nuo šiol pritaikytas ir „Linux“, taigi įmonėms nebereikės leisti pinigų brangioms „Windows Server“ licencijoms.

Nepriklausomumas nuo konkrečios kalbos sukurtas atsižvelgiant į ESET klientų įvairovę visame pasaulyje. ESET Remote Administrator skirtingose pasaulio šalyse dirbs naudodamas vietinę kalbą – tuo tarpu centrinis valdymo centras rinks informaciją nepriklausomai nuo to, kokių kalbų pagrindų veikia ESET Remote Administrator įmonėse. Informacija laikoma kalbai neutralioje formoje, o perduodant ją į ERA serverius, valdymo ekranuose ji pateikiama pasirinkta vietine kalba.

Siekiant supaprastinti naudojimą, nustatymų keitimas baigties taške ir administratoriaus prieigoje buvo suvienodinti. Dabar abu vartotojai, keičiantys nustatymus, dalinasi bendru vaizdu ir struktūra. Visai nesvarbu, jog vartotojas prisijungęs per „Windows“ aplikaciją, o administratorius per interneto naršyklę. Suvienodinus nustatymų keitimą, administratoriams nebereikės atskirai ieškoti vieno nustatymo – visi jie randami vienoje vietoje.

Patobulinta ESET Remote Administrator architektūra daro įrankį lengviau keičiamu, o naujai išspręstas sistemų apkrovos klausimas mažina sistemai reikalingus resursus. Tai ypač svarbu didelėms įmonėms, kurių tarp „ESET“ klientų vis daugėja.

ESET Remote Administrator – ne vienintelis ESET Endpoint Security sprendimas. Įsilaužimų blokatorius skirtas apsaugoti pažeidžiamas sistemos vietas naudojantis populiariomis interneto naršyklėmis, PDF skaitytuvais ar kitomis programomis. Apsaugai nuo kenkėjiškų programų skirtas išplėstinis atminties nuskaitymas galingas besislepiančių grėsmių aptikimo įrankis, ir botnet apsauga. Pastarasis skirtas nuolatos tikrinti išeinantį duomenų srautą ir ieškoti, ar sistema galimai nesusisiekia su „botnet“ serveriais.

ESET atnaujintų verslo produktų pristatymą pavadino naujos eros pradžia ir tikisi, jog tai bus nauja saugumo pradžia ir įmonėms.

Rašyti komentarą