Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET plečiasi – nauja platforma vartotojams ir suderinamumas su ARM64

ESET plečia savo pasiūlą vartotojams – nauja platforma ir suderinamumas su ARM64
Šiandien pasaulinė kibernetinio saugumo lyderė ESET pristatė naują savo vartotojams skirto pasiūlymo versiją. Ją sudaro „ESET NOD32 Antivirus“, „ESET Internet Security“ ir „ESET Smart Security Premium“. Siekdama užtikrinti aukščiausio lygio apsaugą, ESET pristato „LiveGuard“, kurio technologija pagrįsta dirbtinio intelekto technologijų veikimu. Šių produktų naudotojai nuo šiol galės savo licencijas valdyti „ESET HOME“ platformoje, prieinamoje kaip mobilioji programėlė arba interneto svetainė. Tokiu būdu galima kontroliuoti visų savo „Windows“ ir „Android“ namų įrenginių saugumą iš vienos patogios, vartotojui personalizuotos aplinkos.

Remiantis ESET grėsmių ataskaita, kibernetinių atakų apimtys 2021 m. nuolat auga, o grėsmių, nukreiptų į darbuotojus, dirbančius nuotoliniu būdu, padaugėjo. Remiantis ESET atliktais klientų tyrimais, namų ūkiuose dažnai yra vienas asmuo, kuris rūpinasi visų IT saugumu. Todėl sprendimas, užtikrinantis visapusį saugumo valdymą namų administratoriui, yra labai svarbus.

Pritaikyta vartotojų poreikiams

ESET pristato funkciją „LiveGuard“, integruotą į „ESET Smart Security Premium“. Taip siekiama efektyviai patenkinti namų naudotojų reikalavimus ir užtikrinti aukščiausio lygio apsaugą, „ESET LiveGuard“ veikimas pagrįstas dirbtinio intelekto technologijų veikimu bei suteikia papildomą proaktyvų apsaugos nuo dar nematytų tipų grėsmių sluoksnį. Be to, „ESET NOD32 Antivirus“, „ESET Internet Security“ ir „ESET Smart Security Premium“ siūlo klientams patobulintą apsaugą ir daugybę naujų funkcijų.

„LiveGuard“ naudoja technologiją, sukurtą įmonėms, kad apsaugotų jų įvairius tinklus nuo žinomų ir dar nematytų grėsmių. Konkrečiai tai daroma naudojant debesijos smėlio dėžę, kurioje įtarimą keliantys failai – atsisiųsti iš interneto naršyklių ar el. pašto paslaugų, tokių kaip „Microsoft Outlook“ ir „Mozilla Thunderbird“ – perkeliami į saugią debesijos platformą ir ten analizuojami. „LiveGuard“ sumažina kenkėjiškų programų plitimo riziką.

ESET Lietuva direktorius Tomas Parnarauskas komentavo: „Didžiuojamės šia nauja ESET versija ir tuo, kad galime vartotojams pasiūlyti pažangiausias kibernetinio saugumo technologijas. Atnaujintas produktų krepšelis, įskaitant naująją „LiveGuard“ funkciją ir patogią „ESET HOME“ platformą, leidžia vartotojams kontroliuoti kibernetinį saugumą savo namuose. Taip pat tai suteikia jiems pasitikėjimo, valdant skirtingų įrenginių nustatymus. Daugiau nei metus buvome itin priklausomi nuo technologijų, o plintančios grėsmės nuolat kinta, todėl labai svarbu, kad mūsų klientai būtų apsaugoti pažangiausiais sprendimais, kurie būtų lengvai prieinami ir, vartotojų vertinimu, geriausi savo srityje.“

Naudojami pažangūs sprendimai

Naujojo pasiūlymo centre – „ESET HOME“, nauja ir patobulinta valdymo platforma, kuri palengvina saugumo valdymą namuose bet kada ir bet kur. „ESET HOME“ suteikia naudotojams galimybę visapusiškai prižiūrėti visus savo ESET sprendimus, skirtus „Windows“ ar „Android“ įrenginiams. Platforma leidžia matyti dabartinę įvairių įrenginių, prijungtų prie jų paskyrų, apsaugos būseną.

Per interneto portalą ir mobiliąją programėlę pasiekiama „ESET HOME“ platforma sukurta atsižvelgiant į mobiliuosius naudotojus ir pritaikyta saugumo valdymui nuotoliniu būdu. Programėlė leidžia naudotojams pridėti, tvarkyti ir dalintis licencijomis su šeima ir draugais. Taip pat per interneto svetainę my.eset.com – valdyti „Anti-Theft“, „Parental Control“ ir „Password Manager“ funkcijas.

Atidžiai sekdama savo klientų poreikius, ESET siūlo patobulintą el. bankininkystės ir mokėjimų apsaugą klientams, besinaudojantiems internetinėmis kriptovaliutų piniginėmis ir bankų svetainėmis. Be to, „ESET NOD32 Antivirus“ buvo perkelta į „ARM64“ ir yra prieinama nemokamai beta kanale. Prognozuojama, kad naujo tipo efektyvūs ir lengvi „ARM64“ procesoriai vis dažniau bus naudojami įmonėse, todėl ESET pasirengusi apsaugoti jūsų „Windows“ sistemą su „ARM64“ įrenginiu.

Kiti svarbiausi namų saugumo paketo atnaujinimai

„ESET HOME“ – nuo šiol naudojantis galima dalintis licencijomis su šeima ir draugais arba stebėti savo vaikų veiklą internete ir kontroliuoti jų ekrano laiką Tėvų kontrolėje (per „ESET HOME“ interneto portalą).

„LiveGuard“ – integruota su „ESET Smart Security Premium“ suteikia papildomą apsaugą nuo dar nematytų tipų grėsmių, apsaugodama naudotojus nuo kenkėjiškų programų prieš joms patenkant į sistemą. Ši kiekvienam naudotojui pritaikyta paslauga analizuoja įtartinus failus, įskaitant dokumentus, diegimo programas ir vykdomuosius failus, saugioje smėlio dėžės aplinkoje.

Apsaugos patobulinimai – bankų ir mokėjimų apsauga, prieinama su „ESET Internet Security“ ir „ESET Smart Security Premium“ – nuo šiol turės galimybę veikti pagal nutylėjimą, apsaugant bet kurią palaikomą naršyklę sustiprintu režimu. „Ransomware Shield“ sustiprintas patobulintais elgsena pagrįstais aptikimo metodais. „Exploit Blocker“ patobulintas, kad apimtų papildomus kenkėjiškus metodus.

Slaptažodžių tvarkyklė – su „ESET Smart Security Premium“ prieinama slaptažodžių tvarkyklė buvo visiškai pertvarkyta, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas ir paprastesnis naudojimas. Slaptažodžių tvarkyklę galima naudoti visose pagrindinėse naršyklėse kaip naršyklės plėtinį ir „Android“ bei „iOS“ įrenginiuose kaip slaptažodžių valdymo programą. Naujos funkcijos apima „KeePass“ ir „Microsoft Authenticator“ palaikymą. 

______________________________________________________________________________

Norėdami sužinoti daugiau apie naujausias ESET vartotojams skirtų sprendimų versijos funkcijas ir patobulinimus, apsilankykite ESET svetainėje www.eset.lt.

Rašyti komentarą