Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

„ESET Mobile Security“ jau ir Google Play parduotuvėje - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2012-05-14

Saugumo ekspertų duomenimis išmaniųjų telefonų naudotojų susirūpinimas savo duomenų saugumu auga lėčiau, nei grėsmių, nukreiptų į mobiliuosius įrenginius, skaičius. Pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET skatinamo saugumo internete tyrėjų projekto duomenimis net 36 proc. interneto vartotojų prie tinklo jungiasi naudodami išmaniuosius telefonus, 19 proc. – paprastus mobiliuosius telefonus ir 10 proc. – planšetinius kompiuterius. Tuo tarpu 16 proc. informacijos praradimo atvejų kilo būtent dėl apsaugos spragų išmaniajame telefone.

Tuo tarpu „Gartner“ duomenimis, išmanieji telefonai su „Android“ operacine sistema 2011 m. paskutiniame ketvirtyje užėmė 50,9 % namų vartotojų rinkos. Nenuostabu, kad vis daugėja grėsmių, nusitaikiusių į „Android“.

Kad būtų lengviau apsaugoti išmaniuosius telefonus su „Android“ operacine sistema, kompanija ESET mobiliesiems įrenginiams skirtą antivirusinę programą „ESET Mobile Security“ pradėjo platinti per „Android“ vartotojams skirtą programėlių parduotuvę „Google Play“.

Naujausia „ESET Mobile Security“ versija tinka išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su „Android“ operacine sistema. Programa palaiko 25 kalbas – norimą kalbą galima pasikeisti tiesiog programos meniu. Kaip ir ankstesnės antivirusinės programos versijos, „ESET Mobile Security“ turi tokias naudingas funkcijas, kaip apsaugą nuo SMS/MMS brukalo (Antispam), apsaugą vagystės metu su GPS lokacijos nustatymu, SIM kortelės atitikimą, nuotolinį blokavimą ir duomenų trynimą.

Pagrindinės „ESET Mobile Security for Android“ funkcijos:

  • Unikali naudojimosi nustatymu paremta sistema ̶  įspėja apie įtartinus veiksmus prieš jūsų telefoną.
  • Apsauga vagystės metu ̶ visapusiška apsauga, leidžianti kontroliuoti išmaniajame telefone saugomus jautrius duomenis. Netekus įrenginio galima jį surasti su GPS navigacijos moduliu. Specialia žinute aktyvuojamos funkcijos, leidžiančios nuotoliniu būdu užblokuoti pamestą įrenginį ir/arba ištrinti visus jame saugomus duomenis. SIM kortelės atitikimo funkcija praneša apie nežinomą SIM kortelę jūsų nustatytiems kontaktams.
  • Apsauga nuos SMS/MMS brukalo (Antispam) ̶ leidžia skirstyti kontaktus į baltąjį ir juodąjį sąrašą gaunamoms SMS/MMS žinutėms, blokuoti nepageidaujamas žinutes iš nežinomų numerių.
  • Skambučių blokavimas ̶ blokuoja nepageidaujamus skambučius – tiek išeinančius, tiek įeinančius. Ši funkcija pravarti tėvams, norintiems kontroliuoti vaikų telefonų sąskaitas.
  • Patikimi kontaktai – nustatykite norimą kontaktą ar telefono numerį, kuris gaus įspėjimo žinutę apie nežinomą SIM kortelę, įdėtą į išmanųjį telefoną. Taip pat patikimas kontaktas turi teisę nustatyti naują vartotojo slaptažodį, jei jis buvo pamirštas.
  • Saugumo auditas ir užduočių kontrolė ̶ suteikia informaciją apie svarbiausias telefono funkcijas, kaip baterijos talpa, laisva vieta diske, vykstantys procesai, Bluetooth ir įrenginio matomumas.
  • Nauja vartotojo sąsaja   ̶ specialiai pritaikyta vartotojo sąsaja visiškai atitinka Android ir integruota kartu su programėlių parduotuve „Google Play“.
  • Apsauga nuo išdiegimo ̶ apsaugo išmanųjį telefoną nuo neautorizuoto „ESET Mobile Security“ išdiegimo.

Daugiau informacijos apie ESET Mobile Security Google Play – čia.

 

Rašyti komentarą