Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET pristato šeštos kartos ESET® Mail Security 6 for Microsoft Exchange beta versiją: išbandyk | Sprendimai verslui

ESET pristato šeštos kartos ESET® Mail Security 6 for Microsoft Exchange beta versiją: išbandyk
Sigita
  • Paskelbta 2015-06-16
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja ESET pranešė apie atnaujintą naujos kartos sprendimų verslui produktų krepšelį. Startavo šeštos kartos elektroninio pašto apsauga ESET Mail Security 6 for Microsoft Exchange Server. Šiuo metu beta versijoje pasirodęs sprendimas pasižymi ne tik daugiasluoksne apsauga, bet ir nauja vartotojo sąsaja.

„Šiuolaikiniame versle elektroninis paštas vaidina reikšmingą vaidmenį, todėl labai svarbu užtikrintai apsaugoti elektroninio pašto sistemas. ESET Mail Security 6 for Microsoft Exchange Server – svarus žingsnis apsaugant verslo tęstinumą nuo nenumatytų grėsmių, kuris pasižymi ne tik serverių apsauga nuo kenkėjiškų programų, bet ir filtruoja brukalą ir atlieka elektroninio pašto skenavimą“, – taip programą apibūdina ESET sprendimus pristatančios įmonės „Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda.

Pasak D. Švėgždos, maksimaliai sumažinus nepageidaujamų pranešimų kiekį, šis sprendimas leidžia išlaikyti kasdienį veiklos produktyvumą ir apsaugo lengvai pasiekiamą ir kibernetinių nusikaltėlių mėgstamą komunikacijos kanalą.

Tarp kitų reikšmingų „ESET Mail Security 6 for Microsoft Exchange Server“ funkcijų yra:

  • Aptarnavimo lygio prioritetas – suteikia daugiau lankstumo užtaisant naujai atrastas spragas, atsiradusias migruojant Windows serverių produktus.
  • Papildomi apsaugos sluoksniai, kuriuos suteikia išplėstinis atminties nukaitymas, įsilaužimų blokatorius ir apsauga nuo brukalo Anti-Phishing. Sužinok daugiau apie šias funkcijas ESET technologijų puslapyje.
  • ESET LiveGrid® – sumažina reakcijos į kibernetines atakas laiką iki keletos minučių, net ir be nuolatinių duomenų apie virusus atnaujinimų.
  • Serverio užimtumo šablonai – visa reikiama žurnalų informacija, pasiekiama vos vienu paspaudimu pagrindiniame lange, padeda analizuoti serverio veiklą bei yra itin svarbi sprendžiant problemas.

Siekdami geriau suprasti esamus ir būsimus verslo poreikius, ESET kompanijos ekspertai kuria naujus ar tobulina esamus IT sprendimus, glaudžiai bendradarbiaudami su IT specialistais ir vartotojais visame pasaulyje. Tik tokia praktika leidžia kurti aukščiausios kokybės IT sprendimus, todėl ESET kviečia prisijungti prie beta testuotojų bendruomenės ir išbandyti naująją ESET Mail Security 6 for Microsoft Exchange Server beta programos versiją.

„Mūsų patirtis rodo, kad ESET produktų beta versijos kiekvienais metais sulaukia vis didesnio susidomėjimo – tai puiki proga išbandyti pačias naujausias saugumo sprendimų funkcijas, todėl kviečiame jas išbandyti pirmiesiems“, – priduria D. Švėgžda.

Atsisiųskite naujausią ESET Mail Security 6 for Microsoft Exchange Server beta versiją šiandien ir prisijungite prie ESET Beta testuotojų programos bendruomenės, kad būtumėte patys pirmieji, kurie išbandys naujausias produkto funkcijas: https://eset.centercode.com

 

Rašyti komentarą