Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET kviečia į virusų laboratoriją! - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2016-04-21

Susitik su į LOGIN atvykstančiu vyresniuoju ESET saugumo tyrimų laboratorijos tyrėju, kuris pasidalins karščiausiais kenkėjiškų tyrimų atvejais ir papasakos apie saugumo tyrimų laboratorijos kasdienius iššūkius. Su puodeliu kavos – tai dar smagiau!

Kur? „Coffee Inn Roasters“ (Pylimo g. 19, Vilnius);

Kada? Gegužės 4 d. 16.00-17.00 val.

KAS?
ESET Lietuva kviečia susitikti su Robert Lipovsky, itin vertinamu vyresniuoju ESET saugumo tyrimų laboratorijos tyrėju, kuris prie kavos puodelio žada pasidalinti išskirtiniu pasakojimu apie ESET virusų laboratorijos darbą ir kasdienius iššūkius.

Robert papasakos apie naujausius dėmesio vertus kenkėjiškų programų tyrimų atvejus – nuo kibernetinio šnipinėjimo atakų, bandant pasipelnyti iš stambių taikinių, iki plačiai plintančių kibernetinių nusikaltimų, nukreiptų į paprastus vartotojus, su įdomiais atvejų pavyzdžiais.

Taip pat susitikimo metu apžvelgs kibernetines atakas prieš elektros energijos įmones Ukrainoje – tai yra pirmoji žinoma kibernetinio karo ataka, turinti poveikį civiliams gyventojams.

Galiausiai pasidalins, kaip veikia ESET Saugumo tyrimų laboratorija, ir pristatys jos bendradarbiavimo veiklą su Slovakijos bei Čekijos universitetais.

P.S. Visiems užsiregistravusiems nemokamą kavos puodelį pažadame!

Būtina registracija! Registruokitės į renginį jau dabar!
Renginio naujienos skelbiamos čia – sutik.eset.lt.

Žmonių skaičius ribotas!

Rašyti komentarą