Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET kviečia drauge švęsti 30 įmonės gyvavimo metų - Sprendimai verslui

ESET kviečia drauge švęsti 30 įmonės gyvavimo metų
Sigita
  • Paskelbta 2017-06-15
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

Internetinio saugumo lyderė ESET pristatė pasaulinę kampaniją minint trisdešimtąjį įmonės gimtadienį. Kampanija, skirta įamžinti 30 metų kuriamas naujoves kibernetinio saugumo pramonėje, vyks 12 mėnesių ir  apims šventes visuose ESET ir ESET partnerių biuruose, tarp jų ir Lietuvoje drauge su oficialia platintoja „NOD Baltic“ ir ESET Lietuva komanda.

„Mūsų pagrindiniu tikslu išlieka inovacija ir geriausių apsaugos sprendimų  pristatymas rinkoje. Per paskutinius 30 metų mes sprendžiame saugumo problemas kibernetiniame pasaulyje naudodami inovatyvias technologijas  ir pasitelkdami dirbtinį intelektą“, – sakė Richard Marko, ESET įmonės vadovas.

ESET žengė didelį žingsnį nuo 1987 metų. Nuo kuklios pradžios, kaip maža pradedanti įmonė, ji greitai tapo stipria ir stabilia kibernetinio saugumo tiekėja daugiau nei 200 šalių ir teritorijų aplink pasaulį. Kiekvienais metais ESET demonstravo stabilų augimą ir dabartinė pozicija rodo, kad ESET yra viena didžiausių privačių apsaugos kompanijų pasaulyje. ESET tikslai yra įsišakniję į kompanijos DNR.

„Mes tvirtai tikime, kad technologija yra gera tiek, kiek žmonės ją kuriantys. Su beveik 1500 darbuotojų, mes traukiame talentingiausius, etiškus ir su aistra į technologijas žiūrinčius žmones, kur atsiskleidžia jų visas potencialas“, – sakė Juraj Malco, ESET IT tyrimų vadovas.

Nuolat siekdama plėtoti geriausią įmanomą apsaugą, kompanija išsiplėtė nuo kenkėjiškų programų aptikimo ir antivirusinių programų iki naujų apsaugos sričių – šiandien ESET veikia naujausia grėsmių aptikimo technologija, virusų radaras, duomenų apsauga ir šifravimas, duomenų atsarginių kopijų saugojimas, dviejų žingsnių atpažinimo technologija ir daugelis kitų. Šie sprendimai ne tik suteikia naujų paslaugų ESET nuolat augančiame apsaugos sprendimų kataloge, bet kartu patvirtina, kad ESET tikslas yra saugumo sprendimai, pritaikyti Jūsų ateičiai.

Kviečiame drauge švęsti ESET 30 metų jubiliejų. Metus truksianti šventė bus pažymėta įvairiais renginiais, konferencijomis ir didelėmis nuolaidomis ištikimiems ir naujiems vartotojams. Kviečiame švęsti su ESET. Socialiniuose tinkluose ESET fanai galės dalintis savo mėgstamiausiais prisiminimais ir įspūdžiais apie ESET, naudodami gairę #ESET30.

Kad gautumėte daugiau informacijos apie renginius arba akcijas, užsukite į oficialias ESET paskyras:

www.eset.com
Facebook
Twitter
LinkedIn

Rašyti komentarą