Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET – jau dešimtmetį tarp sparčiausiai augančių Europos įmonių | Sprendimai verslui

Sigita
  • Paskelbta 2014-10-29
  • https://www.sprendimaiverslui.lt

picSaugumo sprendimų kūrėja ESET vėl pripažinta viena sparčiausiai augančių įmonių. Į prestižinį Centrinės Europos įmonių penketuką ESET pateko atitikusi visus reikalingus kriterijus. Tokį pripažinimą jai garantavo 274 procentų augimas visus pastaruosius penkerius metus.

Greičiausiai augančių įmonių sąrašo sudarytoja – pasaulinė audito ir finansų paslaugų milžinė „Deloitte“. Kasmetiniame pranešime „Deloitte Technology Fast 50 CE“ skelbiamos sparčiausiai augančios Centrinės Europos įmonės. Viena iš pranešimo kategorijų – prestižiniu laikomas „Didysis penketas“. Į jį patenka tik didžiosios įmonės.

Į „Didįjį penketą“ pretenduojančioms kompanijoms keliami atskiri reikalavimai. Praėjusių metų pajamos turi būti ne mažesnės kaip 25 milijonai eurų, o įmonės veikla – ne trumpesnė nei penki metai.

ESET nesunkiai atitiko šiuos kriterijus ir tapo viena iš „Didžiojo penketo“ nominančių. Kaip sakoma Deloitte pranešime, tai įmonės, kurios pagal savo dydį auga ypatingai greitai.

„IT sektoriuje ESET jau daugelį metų yra pasižymėjusi kaip stipri žaidėja,“ – apie šį įvertinimą sako Miro Mikus, ESET Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono pardavimų bei rinkodaros vadovas. – „Visa tai pasiekta mūsų talentingų darbuotojų visame pasaulyje bei, žinoma, klientų dėka“.

Daugiau informacijos: www.eset.lt

Rašyti komentarą