Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET įvertinta tarp mažiausiai sistemą apkraunančių saugumo produktų - Sprendimai verslui

ESET įvertinta tarp mažiausiai sistemą apkraunančių saugumo produktų
Greta
  • Paskelbta 2016-06-15

Nepriklausoma saugumo programinės įrangos testavimo organizacija AV-Comparatives įvertino interneto apsaugą ESET Smart Security Advance+ apdovanojimu. Naujausiame teste pažymima, kad ESET Smart Security, palyginus su kitų saugumo gamintojų produktais, išsiskiria vienu mažiausių sistemos apkrovimu.

„ESET Smart Security 9-os kartos produktas yra ženkliai patobulintas ir naudoja mažai kompiuterio resursų“, – teigia AV-Comparatives vadovas Andreas Clementi.

Naujausiame AV-Comparatives veikimo charakteristikos teste, ESET Smart Security produktas pateko tarp 5 geriausiai įvertintų programų, surinkusių 75 taškus, tarp kurių taip pat buvo Avira, Bitdefender, Kaspersky Lab ir Avast programinė įranga. Svarbu pažymėti, kad PC Mark teste, ESET surinko net 99,7 taškus kartu su AVG, Emsisoft ir F-Secure.

AV-Comparatives veikimo charakteristikos testas įrodo, kad aukščiausio lygio apsauga nebūtinai turi eikvoti daug sistemos resursų. Džiaugiamės, kad mūsų dedamos pastangos kurti ir klientams pasiūlyti sistemos resursų neapkraunančią programinę įrangą atsiperka“, – sako ESET vykdandysis technologijų vadovas Palo Luka.

Daugiau informacijos apie AV-Comparatives testą rasite čia. Daugiau apie ESET Smart Security produktą galite rasti čia.

Rašyti komentarą