Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET įvertinta auksiniu AV-Comparatives apdovanojimu už apsaugą nuo sukčiavimo - Sprendimai verslui

Greta
  • Paskelbta 2014-02-05

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET, pirmaujanti proaktyvios apsaugos srityje, pelnė nepriklausomos testavimo organizacijos AV-Comparatives apdovanojimą „Gold Award” už apsaugą nuo sukčiavimo. ESET visapusiškos apsaugos sprendimas ESET Smart Security testų metu užblokavo daugiausia sukčiavimo tinklalapių – net 99 proc.

„Sukčiavimo svetainės siekia pasisavinti patiklių ir neatsargių vartotojų pinigus nesukeldamos jokių pakeitimų jų kompiuteriams ar įrenginiams, per kuriuos pasiekiamos aukos. Apsaugos produktas, kuris įspėja apie žinomas ar įtariamas sukčiavimo svetaines, gali apsaugoti vartotoją nuo apgaulės, – pažymi AV- Comparatives savo tyrimo išvadose. – Nustatėme, kad ESET Smart Security 7 turi puikią vartotojo sąsają. Mūsų nuomone, programa yra aiški ir lengva naudoti, net ir įrenginyje su liečiamu ekranu”.

Pažangus apsaugos nuo sukčiavimo modulis buvo pristatytas su šešta ESET Smart Security versija, o naujausia, septinta ESET visapusiškos antivirusinės versija turi dar labiau sustiprintą apsaugą. Apsaugos nuo sukčiavimo technologija užkerta kelią apsimestinių svetainių bandymams pasisavinti slaptažodžius, prisijungimus prie el.bankininkystės ir kitą jautrią informaciją.

ESET nuolat atnaujina virusų kodų ir kenkėjiškų svetainių duomenų bazę – šie duomenys gaunami iš vartotojų ir partnerių. Kiekvienas naujas kenkėjas, kuris atakavo jūsų kompiuterį, iškart patenka į globalią duomenų bazę, o vartotojai gauna naujinimus kas 20 minučių. Tuo pačiu ESET apsaugos nuo sukčiavimo modulis naudoja specialius proaktyvius algoritmus, leidžiančius nustatyti netikras svetaines, pavyzdžiui, apsimestines el.bankininkystės prisijungimo formas.

„Pažangus apsaugos nuo sukčiavimo modulis kartu su kitomis funkcijomis, kaip įsilaužimų blokatorius, skydas nuo pažeidžiamumo ar išplėstinis atminties nuskaitymas, yra vienas iš pagrindinių ESET Smart Security 7 privalumų, pristatytų praėjusiais metais”, tvirtina ESET sprendimus Lietuvoje pristatančios bendrovės „NOD Baltic” vadovas Tomas Parnarauskas.

 

Rašyti komentarą