Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET išlaikė savo poziciją saugumo programinės įrangos rinkoje - Sprendimai verslui

ESET išlaikė savo poziciją saugumo programinės įrangos rinkoje
Greta
  • Paskelbta 2016-05-16

Pagal 2015 m. užimtos rinkos dalies pajamas, apdovanojimais įvertintos „ESET NOD32“ technologijos kūrėja išsaugojo savo poziciją Endpoint apsaugos rinkoje.

Nepaisant rinkos stagnacijos, ESET padėtis rinkoje išliko stabili. Kaip paskelbė „Gartner“ ataskaitoje „Gartner Market Share: All Software Markets, Worldwide, 2015 report“(1), visa saugumo programinės įrangos rinka augo tik 3,7 proc., nuo 21,3 milijardo dolerių 2014 m. iki 22,1 milijardo 2015 m.

ESET praėjusiais metais išsaugojo 5-ąją vietą, užimdama 5,8 proc.vartotojų saugumo programinės įrangos ir Endpoint apsaugos (Verslas) segmento rinkos dalį.(2)

ESET parodė geriausius rezultatus savo pagrindiniame segmente – versle. „Gartner“ duomenimis, Endpoint apsaugos platformų rinka 2015 m. nekito ir siekė 3,2 milijardo dolerių. ESET augo 2,4 proc., išlaikydama 4-ąją poziciją ir padidindama užimamą verslo rinką nuo 8,7 proc. 2014 m. iki 8,9 proc.(3)

„Esame laimingi užimdami 4-ąją vietą Endpoint apsaugos platformų (Verslas) rinkoje 2015-aisiais, nepaisant fakto, kad visa rinka liko nepakitusi. Matome augančią ESET produktų paklausą tarp verslo klientų, kurie ieško lengvai naudojamos, bet galingos Endpoint apsaugos platformos, palaikančios dažniausiai naudojamas operacines sistemas“, – teigia ESET Vyriausiasis pardavimų  ir rinkodaros vadovas Ignacio Sbampato.

Naujos kartos ESET saugumo sprendimai, pristatyti anksčiau 2015 m., suteikia vartotojams debesija papildytą, proaktyvią daugiasluoksnę apsaugą, kuri netrikdo (4), palaiko skirtingas platformas (5), yra lengva naudoti, efektyvi ir greita. ESET Endpoint apsauga pasižymi visuotinai pripažinta aukštos kokybės technine pagalba ir klientų priežiūra vartotojų vietine kalba.(6)

Sužinokite daugiau apie ESET namų ir verslo produktus www.eset.lt

1-3. Gartner Market Share: All Software Markets, Worldwide, 2015 report
 4. ESET yra vienintelis gamintojas, turintis mažiausią klaidingo nustatymo reitingą (false positive) pagal „AV-Comparatives“ ir „AV-TEST“
 5. Windows, Mac, Linux, Android, iOS, IBM Domino, Kerio, FreeBSD, Exchange, SharePoint Server, VMware vShield
6.  ESET programinės įrangos sprendimai palaiko virš 30 kalbų ir padedama vietinių komandų šimtuose pasaulio valstybių teikia techninę pagalbą daugiau nei 50 kalbų.

„Gartner“ pozicija
„Gartner“ neremia jokio pardavėjo, produkto ar paslaugos, aprašomų jos tyrimų publikacijose, ir nepataria technologijų naudotojams rinktis tik tuos pardavėjus, turinčius aukščiausius reitingus ar kitus įvertinimus. „Gartner“ tyrimų publikacijos pateikia „Gartner“ tyrimų organizacijos nuomones, ir neturėtų būti vertinami kaip nuosprendžiai (statements of fact). „Gartner“ atsisako visų garantijų, išreikštų ar numanomų, su visa pagarba šiam tyrimui, įskaitant bet kokią perkamumo ar tinkamumo konkrečiai paskirčiai garantiją.

Rašyti komentarą