Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Komentarų nėra

ESET įsigijo lyderiaujančią duomenų šifravimo kompaniją DESlock+ - Sprendimai verslui

ESET įsigijo lyderiaujančią duomenų šifravimo kompaniją DESlock+
Giedrė
  • Paskelbta 2015-10-02
  • https://www.sprendimaiverslui.lt
Po kelerių metų sėkmingos partnerystės ESET technologijų aljanse, Jungtinėse Karalystėse sukurtas sprendimas DESlock+, tampa ESET kompanijos dalimi – duomenų šifravimo programa bus pasiekiama kartu su kitais verslui bei namų vartotojams skirtais produktais.
 
ESET, daugiau nei du dešimtmečius lyderiaujanti IT saugumo sprendimų kūrėja, praneša apie pasaulyje pripažintos duomenų šifravimo įmonės DESlock+ įsigijimą. Perėmusi valdymą iš „Shackleton Ventures Investment“ kompanijos, ESET planuoja integruoti šį sprendimą į savo verslui ir namų vartotojams skirtą produktų krepšelį.
„Duomenų privatumas ir apsauga yra viena iš itin svarbių temų tiek verslo sektoriui, tiek kiekvienam iš mūsų. Ne tik valstybiniame lygmenyje, bet ir visoje Europos Sąjungoje siekiama užtikrinti nuostatas, kurios įmones ir organizacijas įpareigotų saugoti vartotojų duomenis. Duomenų šifravimas, kaip žinia, yra vienas efektyviausių būdų apsaugoti konfidencialius duomenis. Tai gera žinia visiems, nes Deslock+ ESET sprendimams suteiks dar vieną, papildomą apsaugos lygį.“, – sako ESET sprendimus Lietuvoje atstovaujančios įmonės „NOD Baltic“ vadovas Tomas Parnarauskas.
Pasak ESET vyriausiojo pardavimų ir rinkodaros specialisto Ignacio Sbampato, neseniai atlikta įmonių apklausa rodo, kad dvi iš trijų kompanijų jaučia poreikį šifruoti duomenis. „Savo klientams diegdami DESlock+ šifravimo sprendimą, kuris dvejus metus buvo ESET technologijų aljanso dalis, pasiekėme itin gerų rezultatų, todėl tikime, kad mūsų vartotojai bus patenkinti mūsų krepšelyje matydami dar glaudžiau integruotą technologiją. DESlock+ papildys ESET saugumo sprendimus vertu dėmesio duomenų šifravimo sprendimu“.
DESlock+ technologija sukurta Jungtinėje Karalystėje, Tautone, įmonė specializuojasi kurdami pažangius duomenų šifravimo sprendimus. Kompanija prieš dvejus metus pradėjo bendradarbiavimą su ESET ir keletą metų buvo ESET technologijų aljanso programos dalis. „Duomenų šifravimas yra tarsi skydas, apsaugantis jautrią įmonės ar asmeninę informaciją nuo galimų grėsmių“, – sako vyriausiasis technologijų specialistas Palo Luka. – „Planuojame išvystyti šią technologiją bei pilnai integruoti šį sprendimą į mūsų namų vartotojams ir verslui skirtus produktus“.
DESlock+ komandoje, vadovaujant vykdančiajam direktoriui David Tomlinson, toliau dirbs šiuo metu esantys 12 darbuotojų – ESET neplanuoja jokios darbuotojų kaitos, visa komanda tapo ESET bendruomenės dalimi, o David Tomlinsom buvo paskirtas ESET Duomenų šifravimo padalinio verslui vadovu. „Visa komanda yra be galo patenkinta tapusi ESET šeimos dalimi“, – sako D. Tomlinson. ESET kompanija nuo šiol turės naują mokslinių tyrimų ir plėtros vietą – Jungtinę Karalystę. Tai leis įmonei samdyti vietinius specialistus, kur buvo sukurtas lyderiaujantis šifravimo sprendimas.
DESlock+ yra įrankis, suteikiantis eilę pripažintų šifravimo funkcijų, su patentuotu bendro šifravimo rakto valdymu. Sprendimas turi mobiliąją versiją, skirtą iOS® operacinei sistemai ir „nešiojamą“ (angl. portable) DESlock+ Go šifravimą, kuris skirtas naudoti DESlock+ nelicencijuotoms sistemoms išoriniuose įrenginiuose. Taip pat yra galimybė saugiai jungtis prie nuotolinio valdymo konsolės, naudojant žiniatinklio naršyklę.

Rašyti komentarą